Artėjant akcijai „Darom“ į susitikimą rinkosi garsūs švaros renginio ambasadoriai

Akcijos „Darom“ Ambasadorių susitikimas / P. Peleckio / „Žmonės Foto“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-04-19 10:58
„Maži geri darbai – dideli ilgalaikiai rezultatai“, – su tokia žinute penktadienio rytą į viešbutį „Marriott“ rinkosi akcijos „Darom“ ambasadoriai ir organizatoriai. „Darom“ akcija skatina susiburti vardan bendro tikslo – puoselėti savo aplinką – tad šio susitikimo metu ambasadoriai įkvėpti skleisti idėją apie sąmoningus savo veiksmus su tikslu pasiekti didesnes auditorijas.

Viešoje diskusijoje dalyvavo atlikėja Aistė Lasytė, aktorė Ineta Stasiulytė, aktorius ir renginio vedėjas Audrius Bružas, ekspertė ekologė Lina Šleinotaitė, „Darom“ atstovai ir organizatoriai. 

Šių metų akcijos šūkis: „Kartu galim švariau. Ir daugiau.“ Būtent to, burdami žmones aplink šią idėją, sieks akcijos ambasadoriai.

„Mano žodis yra viltis. Ji išsipildo tada, kai mes kažką darome ne su surauktais antakiais, o su šypsena. Nereikia galvoti, kokie mes, kurie tvarkome gamtą, esame šviesuoliai, o tie, kurie šiukšlina, yra niekšai. Taip mūsų viltis neišsipildys. Jeigu galvotume, kaip padaryti, kad mūsų viltis taptų rezultatu, visa tai turime daryti su šypsena. Tai turi mus įkvėpti. Jeigu kiekvienas sąmoningai suprastų, kad šiukšlinti negalima, tai nebebūtų motyvacijos elgtis priešingai ir mes gyventume švaresnėje aplinkoje", – diskusijoje kalbėjo aktorė Ineta Stasiulytė.

„Darom“ akcija šiais metais visoje Lietuvoje vyks balandžio 27 dieną nuo 10 val.

Daugiau informacijos apie tvarkomas teritorijas ir taisykles rasite čia.

„Darom“ – tai visuomeniniais pagrindais paremta organizacija, kurioje kasdien vis ryškiau atsispindi pagrindiniai veiklos akcentai: aplinkosauga, pilietiškumas ir savanorystė.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai