Artėjančiam Europos U-19 futbolo čempionatui Milana Jašinskytė-Pankevičienė sukūrė šokį

Milana Jašinskytė-Pankevičienė / U19.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-07-11 19:40
Artėjantis neeilinis renginys – Europos U-19 vaikinų futbolo čempionatas – suvienijo ne tik futbolo aistruolius, bet ir iš pirmo žvilgsnio su futbolu nesusijusius žmones. Viena iš jų, Milana Jašinskytė-Pankevičienė, čempionatui sukūrė specialų šokį.

Šokių projekto „Šok su manimi“ nugalėtoją Milaną prisijungti prie artėjančio renginio pakvietė čempionato ambasadorė Vaida Grikšaitė-Česnauskienė.

„Vaida čempionato pristatymo renginyje pusiau juokais užsiminė apie galimybę pašokti atidarymo metu. Iš karto pasiūlymą priėmiau rimtai ir entuziastingai, – prisiminė Milana – Tačiau vėliau pagalvojau, ar bus įdomu stadione žiūrėti į šokančią mane vieną ar su partneriu? Taip kilo idėja sukurti paprastą, kiekvienam žmogui lengvai išmokstamą šokį – kad šokti galėtų visi.“

Pasak Milanos, šokis yra jos gyvenimas, tad ir kūryba, susijusi su judesiu bei muzika – tikra atgaiva. „Labai džiaugiuosi, kad tokio svarbaus sporto renginio organizatoriai sutiko pakviesti futbolo gerbėjus ir kitus sportui neabejingus žmones šokiui, – teigė žinoma šokėja – Sportas, kaip ir šokis, vienija žmones. Todėl tikiuosi, kad lietuviai įvertins šio renginio svarbą šaliai, lankysis rungtynėse ir taip pat išbandys šį nesudėtingą, nuotaikingą, renginiui skirtą šokį.“

Vilniaus Šokio akademijos trenerė M.Jašinskytė-Pankevičienė sukūrė U-19 čempionato šokio choreografiją, o pirmosios jį sušokusios entuziastės – Moterų futbolo akademijos (MFA) „Žalgiris“ žaidėjos ir pati V.Česnauskienė.

Atlikę šokį su savo draugais, jį nufilmavę ir atsiuntę, gali dalyvauti konkurse. Jo pagrindinis prizas – kelionė 10-čiai asmenų stebėti rugsėjo pradžioje vyksiančias Lietuvos vyrų futbolo rinktinės Pasaulio futbolo čempionato atrankos rungtynes su Latvija.

Europos U-19 futbolo čempionatas startuoja liepos 20-ąją, Kaune, Alytuje ir Marijampolėje. Varžybos vyks iki rugpjūčio 1 dienos.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai