Artėja trumpų rankovių metas. Kaip pagražinti pažastis?

Moteris / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-03 08:51
Nesvarbu, koks oras šiandien, – rytoj jis gali taip staigiai atšilti, kad šoksime į marškinėlius trumpomis rankovėmis ar suknutę ant petnešėlių. Ir tuomet gali rūpestį kelti ne tik saulės nuo rugsėjo nemačiusi balta oda, bet ir pažastys. Žiūrint į modelių nuotraukas žurnaluose, pažastys atrodo tokios lygios ir tobulos, kad nori nenori pagalvoji: ką tos moterys daro kitaip nei mes?

Na, visų pirma, su pažastimis, kaip ir likusia oda, nuotraukose gali būti padirbėta fotošopu. Antra, šį tą vis dėlto galima padaryti.

Kol esame neįdegusios, bėda būna per tamsi pažastų oda. Kai kaip reikiant įdegame, paaiškėja, kad pažastys, palyginti su likusiu kūnu, atrodo baltos – šią sritį įdegti sunku. O jei dar plauko pigmentas tamsus, vaizdas būna... savotiškas.

Tačiau dėl to nereikėtų atsisakyti nešioti mėgstamų drabužių. Tiesiog skirkite pažastų odai tiek pat dėmesio, kiek ir likusiam kūnui. Tai reiškia, kad jas reikia ne tik skusti, bet ir prižiūrėti.

Rimta depiliacija

Išrauti plaukus su šaknimis gali būti geras sprendimas toms, kurių plaukai iš prigimties labai tamsūs. Tokiu atveju, net ir ką tik nuskutus pažastis, jų sritis vis tiek atrodys tamsi – mat po viršutiniu plonyčiu odos sluoksniu matosi greit vėl išdygsiantys plaukai. Vienos nekreipia į tai dėmesio, o kitos patiria psichologinį diskomfortą.

Jei nesate itin jautrios skausmui, vietoj skutimo rinkitės depiliaciją vašku arba epiliatoriumi.

Šveitimas

Reguliariai valyti reikia ne tik veidą, kūną bei skalpą, bet ir pažastis. Šveitimas reikalingas pašalinti negyvoms odos ląstelėms ir paskatinti naujų gamybai. Jų nepašalinus, tai gali būti viena iš priežasčių, kodėl pažastų sritis yra neišvaizdi, o oda nelygi.

Atsargiai pašveiskite pažastų sritį šveitikliu tomis dienomis, kai neskutate ar nedepiliuojate pažastų – antraip oda gali sudirgti (parausti, išmėtyti dėmėmis, skaudėti). Darykite tai kartą du per savaitę.

Kokybiškas dezodorantas

Pažastys gali sudirgti ir nuo tam tikrų chemikalų, esančių dezodorantuose ar antiperspirantuose. Jei jaučiate, kad pasipurškus ar pasitepus atsiranda nemalonus jausmas, nebenaudokite tokios priemonės. Rinkitės ekologiškus arba skirtus jautriai odai.

Natūralus pašviesinimas

Yra tam tikrų naminių priemonių, kurios gali šiek tiek pašviesinti pažastų odą. Tik būkite atsargios ir netepkite šio mišinio, jei oda sudirgusi. Sumaišykite citrinos sultis su natūraliu jogurtu arba medumi ir patepkite pažastis. palaikykite iki dešimties minučių ir nuplaukite. Procedūrą atlikite reguliariai.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai