Arnoldui Schwarzeneggeriui atlikta sudėtinga širdies operacija

Arnoldas Schwarzeneggeris / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2020-10-24 13:20
Holivudo veiksmo filmų žvaigždei, gubernatoriui Arnoldui Schwarzeneggeriui (73) buvo atlikta sudėtinga širdies operacija. Šia žinia aktorius su gerbėjais pasidalijo socialiniuose tinkluose.

Jau keletą dienų ligoninėje leidžiantis A.Schwarzeneggeris  pasakojo, kad po operacijos jaučiasi puikiai.

Po operacijos turiu naują aortos vožtuvą, man taip pat buvo pakeistas plaučių vožtuvas. Jaučiuosi fantastiškai ir jau net buvau išėjęs pasivaikščioti Klivlendo gatvėmis bei pasidžiaugti nuostabiomis statulomis. Ačiū visiems gydytojams ir slaugytojoms“, – dėkojo aktorius.

Prieš dvejus metus A.Schwarzeneggeriui taip pat buvo atlikta širdies operacija, atveriant krūtinės ląstą. Tąkart aktoriaus atstovas spaudai pranešė, kad vos prabudęs A.Schwarzeneggeris ištarė savo legendinę frazę „Aš grįžau“.

A.Schwarzeneggeris turi įgimtą širdies ydą, dėl kurios ant operacinio stalo aktoriui teko gultis ir prieš 21 metus. Tąsyk A.Schwarzeneggeriui irgi buvo pakeistas širdies vožtuvas, bet aktorius teigė, kad vis besikartojančios širdies problemos nėra susijusios su steroidų vartojimu.

„Niekada nesijaučiau sergantis, man nepasireiškė jokie simptomai, tačiau žinojau, kad anksčiau ar vėliau turėsiu pasirūpinti šia problema.

Pasakiau gydytojams: Padarykime tai dabar, kol esu jaunas ir sveikas. Jie sutiko mane operuoti“, – prieš du dešimtmečius kalbėjo A.Schwarzeneggeris.

Vis dėlto, pasak jo atstovo spaudai, jau tuomet A.Schwarzeneggeris žinojo, kad greičiausiai jam teks atlikti dar vieną operaciją.

„Niekada nebuvo manyta, kad 1997-aisiais pakeistas vožtuvas tarnaus amžinai“, – teigė atstovas spaudai.

Naujausi straipsniai