Arnoldo Schwarzeneggerio dukra susižadėjo su 10 metų vyresniu aktoriumi Chrisu Prattu

Katherine Schwarzenegger ir Chrisas Prattas / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-01-14 10:37
Praėjusių metų vasarą pasklido gandai, kad „Juros periodo parkas: kritusi karalystė“ filmo žvaigždė Chrisas Prattas (39) ir garsiojo Arnoldo Schwarzeneggerio dukra Katherine (29) susitikinėja. O sausio 14-ąją laiminga pora paskelbė apie sužadėtuves.

Apie savo santykius iki šiol neatviravę Chrisas ir Katherine su visu pasauliu pasidalijo džiugia žinia. Apie tai, kad pasipiršo mylimajai, vyras paskelbė „Instagram“ socialiniame tinkle. 

„Mieloji Katherine, aš toks laimingas, kad tu pasakei taip! Aš toks sujaudintas, kad vesiu tave. Didžiuojuosi, galėdamas dalintis su tavimi gyvenimu,“ – rašė Chrisas. 

Sunku pasakyti, kaip Chrisas Prattas susipažino su Arnoldo Shcwarzeneggerio dukra, kol kas jų susipažinimo istorija neatskleidžiama. Mergina yra žinoma tinklaraštininkė ir vaikiškų knygų autorė.

Katherine Schwarzenegger / „Scanpix“ nuotr.
Katherine Schwarzenegger / „Scanpix“ nuotr.

Chrisas po savo nesusisekusios santuokos buvo ilgai poruojamas su įvairiomis moterimis, bet po to, kaip People.com pranešė, kad Naujuosius metus jiedu kartu sutiko saulėtame Meksikos kurorte Cabo, pradėta kalbėti apie sužadėtuves.

Kalėdas Chrisas ir Katherine šventė atskirai, tačiau gruodžio 14 d. aktorius C. Prattas socialiniame tinkle pasveikino savo mylimąją su gimimo diena.

„Su gimtadieniu, vade! Tavo šypsena nušviečia visą kambarį. Branginu mūsų laiką kartu. Džiaugiuosi, kad Dievas tave atvedė į mano gyvenimą. Dėkoju už juoką, bučinius, pasivaikščiojimus, meilę ir rūpestį“, – rašė aktorius.

K. Schwarzenegger jau spėjo susipažinti ir su šešiamečiu aktoriaus ir jo buvusios žmonos A. Farris sūnumi Jacku.

„Nors praėjo tik pora mėnesių, juodu į šiuos santykius žiūri gana rimtai. Chrisas nesusitikinėja su žmonėmis tik tam, kad susitikinėtų. Taip pat nesielgia ir Katherine. Jiems abiem labai svarbi šeima, taip pat dvasinis pasaulis. Ji labai miela, motiniška ir puikiai sutaria su jo sūnumi“, – sakė aktoriui artimas šaltinis.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai