Arnoldo Schwarzeneggerio dukra laiką leidžia su 10 metų vyresniu Chrisu Prattu

Katherine Schwarzenegger ir Chrisas Prattas
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nauja pora Holivude? „Juros periodo parkas: kritusi karalystė“ filmo žvaigždė Chrisas Prattas (38) ir garsiojo Arnoldo Schwarzeneggerio dukra Katherine (28) susitikinėja?

Manoma, kad K. Schwarzenegger ir Ch. Pratas jau kurį laiką slepia savo romantiškus jausmus vienas kitam. Praėjusį sekmadienį, kai Amerikoje visi šventė Tėvo dieną, jiedu užfiksuoti rengiantys pikniką parke.

Pora nufotografuota užkandžiaujanti, besijuokianti. Tiesa, kol kas nei vienas gandų apie savo jausmus nelinkęs tvirtinti.

Įdomu tai, kad dar prieš sekmadienį vykusį pasimatymą, vienoje pokalbių laidoje Chrisas tikino, kad tėvo dieną praleis su penkerių metų sūnumi Jacku eidami į baseiną, kurio susilaukė su buvusia žmona Anna Faris.

Chrisas Prattas

Ar tai reiškia, kad po baseino jis rado laiko ir piknikui parke?

Sunku pasakyti, kaip Ch. Prattas susipažino su Arnoldo Shcwarzeneggerio dukra. Ji yra tinklaraštininkė ir vaikiškų knygų autorė, tuo tarpu Ch. Prattas po savo nesusisekusios santuokos buvo ilgai poruojamas su įvairiomis moterimis.

Katherine Schwarzenegger
Chrisas Prattas

Sauso mėnesį Ch. Prattui teko tikinti, kad jis su aktore Olivia Munn – ne pora. Ši pati pasistengė, jog kalbos neįsipliekstų. Moteris paviešino savo susirašinėjimą su buvusia žmona Anna Faris, taip parodydama, kad jokių santykių su Chrisu nepalaiko.

A. Schwarzeneggerio šeima (8 nuotr.)
+2

Skaitykite daugiau