Arnoldas Schwarzeneggeris šeštoje „Terminatoriaus“ dalyje žada sugrąžinti jam šlovę

Arnoldas Schwarzeneggeris / Organizatorių nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Nors veiksmo filmas „Terminatorius. Tamsus likimas“ (orig. „Terminator: Dark Fate“) ignoruoja kitus Terminatoriaus franšizės filmus, pasirodžiusius po 1991-ųjų metų filmo „Terminatorius 2: paskutinio teismo diena“, tikimasi, kad šeštoji dalis pagaliau grąžins šlovę franšizei ir, pasak paties Arnoldo Schwarzeneggerio, būtent tai ir padarys naujasis filmas.

Aktorius, verslininkas, filantropas, politikas ir buvęs sunkumų kilnotojas bei kultūristas A. Schwarzeneggeris, kuris veiksmo filme „Terminatorius. Tamsus likimas“ dar kartą suvaidins savo ikoninę T-800 rolę, išreiškė savo pozityvumą dėl filmo, teigdamas, kad jis verčia franšizę pasijausti „vėl nauja“.

„Aš nemačiau tokio veiksmo ir tokių emocijų, kaip čia, nuo antrojo filmo. Tai vėl atrodo nauja“, – teigia aktorius.

Režisierius Tim Miller taip pat teigiamai vertina filmą ir gali pasigirti turtinga istorija, kuri galbūt verta daugiau nei vieno filmo.

„Mes galėjome iš to lengvai padaryti du filmus – supakavome tiek daug istorijos“, – mano režisierius.

„Jim Cameron, kuris grįžta prie franšizės kaip prodiuseris, išrado keturių aktų struktūrą, kurioje, gali pagalvoti, kad filmas baigiasi, o tada jis tęsiasi toliau“, – sako T. Miller.

„Simon Kinberg, „Iksmenai: Tamsusis Feniksas“ režisierius, pažiūrėjęs filmą sakė: „O, Dieve, kai prasidėjo C-5 scena, maniau, kad tai bus filmo pabaiga!“ Žinoma, taip nebuvo, nes kai koja užspaudžia greičio pedalą, ji jo nebe atleidžia“, – apie veiksmo filmo „Terminatorius. Tamsus likimas“ scenarijų kalba režisierius T. Miller.

Praėjus kiek daugiau nei 35-eriems metams nuo originalios kino juostos pasirodymo kinuose, į savo ikoninę Saros Konor rolę taip pat sugrįžta aktorė Linda Hamilton, kuri pranašauja didelę sėkmę naujausiam franšizės filmui, atkakliai tvirtindama, kad komanda sukūrė vertą dėmesio filmo „Terminatorius 2: paskutinio teismo diena“ tęsinį.

„Aš tiesiog stengiuosi padaryti viską, ką galiu, bandydama sukurti tikrai gerą filmą.“ – sako aktorė: „Iš tiesų, dabar bet kas gali sukurti didelį veiksmo filmą, daugelis ir kuria.“

„Bet tai, kas, mano manymu, paverčia šį filmą išskirtiniu yra personažai. Aktorių kolektyvas yra nuostabus. Manau, kad šio filmo aktorių bendruomenės talentas yra neįtikėtinas. Kartu, tikiu, sukūrėme tikrai vertą filmą, kuris tęsia Terminatoriaus istoriją“, – mano Linda Hamilton.

„Tiesa yra ta, kad nepaisant viso kito, tai yra Terminatoriaus filmas, kurį aš labai norėjau pamatyti“, – pridūrė ji.

Skaitykite daugiau