Arnoldas Schwarzeneggeris pakeis Donaldą Trumpą televizijos projekte „Mokinys: garsenybių kalvė“

Arnoldas Schwarzeneggeris ir Donaldas Trumpas / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: BNS
AA

Holivudo žvaigždė ir buvęs Kalifornijos gubernatorius Arnoldas Schwarzeneggeris pakeis JAV prezidentu siekiantį tapti milijardierių Donaldą Trumpą televizijos realybės šou „Mokinys: garsenybių kalvė“ („Celebrity Apprentice“) vedėjo poste, pirmadienį paskelbė transliuotojas NBC.

Tačiau Donaldas Trumpas, kuris dabar yra populiariausias respublikonų stovyklos pretendentas į prezidento postą, dar keliomis savaitėmis anksčiau buvo sakęs, kad pasitrauks iš „Mokinio“ projekto, jog galėtų susitelkti į politinę karjerą.

Ta laida išsivystė iš ankstesnio projekto „Mokinys“ ("The Apprentice"), kuriame ambicingi pradedantieji verslininkai varžydavosi dėl pareigų Donaldo Trumpo verslo imperijoje. Tuo tarpu projekte „Mokinys: garsenybių kalvė“ varžosi garsūs veikėjai, demonstruodami savo verslumą ir padėdami surinkti lėšų labdaros iniciatyvoms.

Arnoldas Schwarzeneggeris / „Scanpix“/AP nuotr.

„Sveikinimai mano draugui @Schwarzeneggeriui, kuris kurs kitą „Mokinys: garsenybių kalvė“ sezoną. Jam puikiai seksis ir jis surinks daug $ labdarai“, – Donaldas Trumpas parašė savo „Twitter“ paskyroje po NBC pranešimo.

„Arnoldas Schwarzeneggeris yra tarptautinio prekės ženklo pramogų pasaulyje ir versle įsikūnijimas, o jo pasiekimai politinėje arenoje kalba už save“, – sakė NBC alternatyviųjų ir vėlaus vakaro laidų prezidentas Paulas Telegdy.

Penktadienį Donaldas Trumpas paskelbė išpirkęs NBC priklausančią „Mis Visatos“ akcijų dalį ir tapo vieninteliu to projekto savininku.

Arnoldas Schwarzeneggeris / „Scanpix“/AP nuotr.
Skaitykite daugiau