Arnoldas Schwarzeneggeris Afrikoje susidūrė su drambliu: „Kai kuriems teko pasikeisti kelnes“

Arnoldas Schwarzeneggeris / Facebook nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-06-24 19:15
Veiksmo filmų žvaigždė Arnoldas Schwarzeneggeris buvo išvykęs į Afrikos safarį, tačiau jo akistata su laukiniu gyvūnu buvo ne iš maloniausių.

Visureigį, kuriuo važiavo Arnoldas Schwarzeneggeris ir dar keli keleiviai, taranavo ne itin draugiškai nusiteikęs dramblys. Vairuotojui užvedus visureigio variklį, gyvūnas kiek atsitraukė, tačiau apėjęs mašiną pradėjo grėsmingai ją vytis.

Šis susidūrimas su laukiniu gyvūnu baigėsi laimingai, o vėliau Arnoldas Schwarzeneggeris į savo „Instagram“ paskyrą įkėlė vaizdo įrašą iš šio incidento.

„Kai kuriems iš mūsų teko pasikeisti kelnes“, – apie susidūrimą su drambliu sakė aktorius, politikas ir buvęs kultūristas.

Arnoldas Schwarzeneggeris nedetalizavo, kuriame iš Afrikos rezervatų įvyko šis pavojingas susidūrimas, tačiau manoma, kad tai buvo Pietų Afrikoje, kur jis praėjusį savaitgalį lankėsi keliuose sporto renginiuose.

Žmonės.lt primena, kad Arnoldas Schwarzeneggeris aktyviai dalyvauja įvairiose kampanijose, raginančiose saugoti dramblius ir mažinti jų brakonieriavimą.

Facebook nuotr.
Facebook nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai