Arnoldas Lukošius: „Ekologiškiausi žmonės Lietuvoje yra benamiai“

Arnoldas Lukošius / BFL/Tomo Lukšio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-04-24 13:48
Muzikanto Arnoldo Lukošiaus pasisakymuose niekada netrūksta ironijos. Šįkart „LT United“ narys pareiškė, jog ekologiškiausi žmonės Lietuvoje yra benamiai, nes būtent jie labiausiai rūšiuoja visas atliekas. Muzikantui taip pat atrodo, kad ekologiškos prekės yra per brangios.

Arnoldas Lukošius

„Nusipirkus ekologišką prekę, paprasčiausiai atsiranda didesnė tikimybė apsinuodyti, nes ta prekė –  ir be chemikalų, ir užsigulėjus parduotuvėje“, – sakė A.Lukošius.

Seimo narys Julius Veselka grybų prisirenka miške, juos pats marinuoja, augina morkas, kopūstus, burokėlius  ir žino – tai tikrai ekologiški produktai. Tačiau šalyje ekologijos suvokimas ne visada atitinka jos esmę.

„Godumas, gobšumas, pinigai ir kvailių ieškojimas. Ko norim, tą ir turim. Pati visuomenė leidžiasi nuodijama“, – aštriai mintis dėstė Seimo narys.

Ūkininkų turgelius iš tolo šiandien apeina ir dainininkė Rūta Ščiogolevaitė.

„Kuomet man papasakojo, kaip kiekvieną dieną jų kaimynas tręšia pomidorus, kuriuos vėliau neša į turgelį parduoti, tai aš nuo to karto tiesiog dažniau pradėjau lankytis prekybos centruose“, – nusivylusi ekologija šalyje kalbėjo atlikėja.

Pašnekesiai apie ekologiją – trečiadienį 18 val. 55 min. pokalbių laidoje „Negaliu tylėti“ per „Lietuvos ryto“ televiziją.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai