Aukštakulnių scenoje avėti nemėgstanti Arina: „Mano balsas skamba geriausiai, kai esu basa“

Arina ir Aleksandras Ivanauskas-Fara / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-04-14 20:03
Pirmadienio vakarą LRT Didžiojoje studijoje vyko televizijos projekto „Dvi žvaigždės“ filmavimas, kuriame prisistato šešios dalyvių poros. Publikos simpatijų nuolatos sulaukianti Aleksandro Ivanausko-Faros ir Arinos pora šį kartą pasirinko dainą iš miuziklo „Hair“, kurią atliko kartu su „Božole“ choristais.

Arina vilkėjo odines kelnes, baltą kailinę liemenę ir scenoje pasirodė basa. Jau prieš kelias laidas atlikėja pasakojo, kad avėti aukštakulnius jai yra sudėtinga ir ji juokais kaltino avalynę dėl publikai nepatikusio pasirodymo. Anot Arinos, jos balsas skamba geriausiai, kai ji yra basa.

„O jums neužkliuvo, kad Fara nebuvo basas?“, – po pasirodymo publikos klausė vedėjas Andrius Rožickas. „Na, palikite mano kolegą ramybėje. Jis jau be plaukų, tai dar ir basas norite, kad būtų“, – juokėsi Arina.

Pora sulaukė itin teigiamų įvertinimų iš publikos. Žmonės.lt primena, kad šiame projekte konkurso dalyvių vertinimas yra patikėtas studijos svečiams bei televizijos žiūrovams.

„Jūs pasirinkote dainą, kuri jums tinka ir patinka“, – sakė vienas vyriškis, sėdintis salėje. „Ką šiandien girdėjau, tai man labai patiko. Tikras energijos pliūpsnis,“ – gyrė kita klausytoja. Daugiausiai ovacijų sulaukė naujos gerbėjos pasisakymas: „Jie yra mano mėgstamiausia šio projekto pora. Jie labai gražiai dainuoja, turi gerą stilių, pasirenka geras dainas. Šiandien patiko man jų daina, viskas derėjo, todėl dešimt.“

Pirmadienio filmavime taip pat pasirodė Vytautas Lukočius ir Karina Krysko-Skambinė, Natalija Bunkė ir Kęstutis Alčauskis, „Vig Roses“ ir Ramūnas Difartas, Oneida Kunsunga ir Tadas Juodsnukis, Andžela ir Ruslanas Kirilkinas.

Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai