Ariana Grande žurnalui „British Vogue“ pozavo drastiškai pakeitusi įvaizdį: ar atpažinsite?

Ariana Grande / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-06-06 07:46
Amerikiečių dainininkė Ariana Grande išgarsėjo dėl savo stipraus vokalo ir „geros mergaitės“ įvaizdžio, o neseniai ji savo gerbėjus nustebino užfiksuota naujo vaikino glėbyje. Tačiau šiandien dainininkė į savo pasiekimų sąrašą gali įtraukti ir itin pavykusį įvaizdžio keitimą.

24-erių metų dainininkė papuošė naujausio mados žurnalo "British Vogue" numerio viršelį ir pademonstravo išvaizdos pokyčius - A. Grande tapo žaisminga šviesiaplauke. Tamsūs, ilgi į uodegą surišti plaukai jau buvo tapę neatsiejama dainininkės įvaizdžio dalimi.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Tačiau liepos mėnesio žurnalo "British Vogue" numeriui ji pozavo visiškai pakeitusi įvaizdį ir valiūkiškai pasileidusi plaukus.

Pasak naujienų portalo Vogue.com, naują jos įvaizdį sukūrė žvaigždžių plaukų stilistas Chrisas Appletonas. Manoma, kad naujas A. Grande įvaizdis taps šios vasaros topu ir sulauks daug pasekėjų.

Garsusis stilistas sukūrė jai nerūpestingą paplūdimio bangelių įvaizdį prie kurio priderino natūralų makiažą. Toks įvaizdis puikiai tinka karštoms vasaros dienoms.

Kaip naujausią Arianos Grande įvaizdį vertinate jūs?

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai