Ariana Grande mylimasis atskleidė, kaip jai pasipiršo: „Norėjau ją vesti, kai tik susipažinome“

Ariana Grande su mylimuoju Pete Davidsonu / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Gegužės pabaigoje, vos dainininkei Ariana Grande išsiskyrus su buvusiu mylimuoju, reperiu ir muzikos prodiuseriumi Maco Milleriu, mergina paskelbė apie sužadėtuves su naujuoju vaikinu – Pete Davidsonu.

„Sužadėtuvės įvyko visai neseniai. Jie paprasčiausiai yra du žmonės, kurie labai greitai rado meilę ir visą laiką vienas kitą daro laimingu. Jie abu apie tai pradėjo kalbėti praeitą savaitgalį. Jie nieko neslepia“, – tuomet People.com pasakojo artimas poros draugas.

Dabar pats Pete Davidsonas prakalbo apie šį svarbų įvykį. „Variety“ žurnalui Pete pasakojo, kad galvojo apie išties prabangias, itin įsimintinas ir nepakartojamas sužadėtuves. Tačiau, viskas gavosi atvirkščiai. Sužadėtuvės įvyko visiškai neplanuotai, jaukioje jų namų aplinkoje.

„Mes gulėjome lovoje ir žiūrėjome kažkokį filmą. Tuomet aš tiesiog ėmiau ir paklausiau, ar tekėsi už manęs. Tai atrodė išties labai keistai“, – pasakojo laidos „Saturday Night Live“ vedėjas.

Nepasainat neįpareigojančios aplinkos, Pete neslėpia, kad nemenkai jaudinosi.

„Aš vis dar galvoju, kad Ariana tuomet tiesiog nesuprato, kas įvyko. Dabar, žinoma, viskas kitaip. Tai kieta!“, – juokiasi vaikinas.

Ariana Grande sužadėtinis negailėjo šiltų žodžių savo mylimąjai.

„Niekada nemaniau, kad sutiksiu kažką tokio, kaip ji. Nėra žodžių, kuriais galėčiau tinkamai ją apibūdinti. Ji yra geriausias, gražiausiais, karščiausias žmogus, sutiktas mano gyvenime. Jaučiuosi, lyg gyvenčiau sapne. Manau, kad esu kažkokioje fantazijoje“, – tikino Pete.

Vaikinas prisiminė ir pirmąją jų susitikimo dieną. „Kai tik ją pamačiau, pagalvojau – ei, aš galėčiau ją vesti, nors ir rytoj“, – šypsosi Pete.

Pete įteikė Arianai išties brangų, net 93 tūkst. JAV dolerių kainavusį žiedą su brangakmeniais. 

Skaitykite daugiau