Ariana Grande MTV apdovanojimų metu negalėjo atsiplėšti nuo savo mylimojo Pete Davidsono

Ariana Grande su mylimuoju Pete Davidsonu / Vida Press nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Meilė veržiasi per kraštus! Neseniai susižadėjusi saldžioji porelė Ariana Grande ir Pete Davidsonas kartu pasirodė ant raudono kilimo Niujorke vykusiuose MTV vaizdo klipų apdovanojimuose. Šie nepaleido vienas kito iš rankų ir noriai pozavo susirinkusiems fotografams.

Mylimieji pozavo apsikabinę, romantiškai laikėsi už rankų ir fotografus pradžiugino apdovanoję vienas kitą saldžiu bučiniu. Pora išties atrodė laiminga – juokavo bei negailėjo šypsenų.

Ari and pete ! ❤️ #arianagrande #love #vmas

A post shared by @ _aribby__ on

Nenuostabu, jog vaikinas negalėjo atplėšti akių nuo savo sužadėtinės. Ariana išties atrodė pritrenkiančiai! Mergina vilkėjo stilizuotą, metalo spalvos suknelę, išryškinančią figūrą ir avėjo blizgučiais dekoruotais ilgaauliais aukštakulniais. Tuo tarpu pats Pete‘as atrodė lyg ką tik išlipęs iš lovos. Šis nesivargino pasikonsultuoti stiliaus klausimais ir ant raudono kilimo pasirodė apsmukusiais džinsais bei paprastu džemperiu.

Ariana Grande apdovanojimuose išties spindėjo. Jaunoji atlikėja nugalėjo geriausio POP klipo kategorijoje su savo vaizdo klipu „No Tears Left to Cry“. Paskelbus, jog Ariana Grande tapo laimėjota, mergina neslėpė emocijų ir pirmiausia, žinoma, bučiniu apdovanojo savo mylimąjį Pete. 

JAJAJAJAJA

A post shared by lydia (@ariwolfies) on

Žmonės.lt primena, jog vos po mėnesio draugystės Ariana Grande ir Pete Davidsonas paskelbė apie sužadėtuves ir savo meilę abu įamžino tatuiruotėse.

Skaitykite daugiau