Ariana Grande: „Jei tylėsiu – kokia prasmė gyventi šiame suknistame pasaulyje?“

Ariane Grande / Vida Press nuotr.
Šaltinis: „Žmonės“
AA

Nedaug žvaigždžių susidūrė su tokiu išbandymu, koks teko Arianai GRANDE (25): dainininkei prireikė metų, kad atsigautų po teroro akto, surengto per jos koncertą Mančesteryje, nors ir dabar neslepia niekada nepamiršianti to siaubingo vakaro. Tačiau gyvenimas tęsiasi – neseniai Ariana susižadėjo su mylimuoju ir išleidžia naują albumą.

Niekas nepranašavo, kad paauglių dievinamos Arianos koncertas Mančesterio arenoje praėjusių metų gegužės 22 dieną baigsis tokia tragedija: pasirodymo pabaigoje susisprogdino savižudis teroristas, daugiau kaip 500 žmonių buvo sunkiai sužaloti, 22 žuvo įvykio vietoje.

Pati dainininkė prisipažįsta būtent šio koncerto išvakarėse neturėjusi jokios blogos nuojautos, jautėsi linksma ir laiminga, todėl smūgis buvo dar baisesnis. O juk ir taip nuo paauglystės laikų ją vargina panikos priepuoliai, Ariana dešimt metų lanko terapiją (tėvų skyrybos pakirto pasitikėjimą savimi, o tokie dalykai lengvai nepraeina). Po tragedijos merginos dvasinė sveikata dar pablogėjo, visiškai ji atsigavo tik dabar.

Kad ir kaip po teroro akto jautėsi pati dainininkė, jos elgesys buvo nepriekaištingas: su vadybininku Scooteriu Braunu aplankė sužeistus koncerto dalyvius Mančesterio karališkojoje vaikų ligoninėje (Scooterio žodžiais, tai buvo dvi sunkiausios valandos jų abiejų gyvenime).

O po dviejų savaičių vėl pasirodė Mančesteryje – „Emirates Old Trafford“ stadione surengė labdaros koncertą, skirtą nukentėjusiems paremti. Be Grande, jame dalyvavo tokios superžvaigždės kaip Miley Cyrus, Katy Perry, Pharrellas Williamsas, Justinas Bieberis, „Black Eyed Peas“, „Coldplay“, merginų grupė „Little Mix“, Robbie Williamsas.

Sugrįžti į Mančesterį: praėjus dviem savaitėms po teroro akto, Ariana Grande surengė grandiozinį labdaros koncertą, kurio klausėsi per 50 tūkstančių žiūrovų. Atlikėja ant scenos neįstengė sulaikyti ašarų / Vida Press nuotr.

Koncerto „One Love Manchester“ klausėsi 50 tūkstančių žiūrovų, jo metu surinkta daugiau kaip 11 milijonų eurų.

Paklausta, ar nebuvo sunku grįžti į miestą, kuriame pati galėjo žūti, Grande atsakė emocingai: „Kodėl turėčiau bent akimirką dvejoti, nekilti į sceną ir nedainuoti žmonėms? Šitas miestas, žmonių reakcija... Visa tai pakeitė mano gyvenimą. Jei tylėsiu – kokia prasmė gyventi šiame suknistame pasaulyje?“

Milijonai arianatorių, kaip vadinami Grande gerbėjai ir gerbėjos, gavo dar vieną patvirtinimą, kad jų numylėtinė verta pagarbos. Ariana talentinga, apdovanota švelniu ir maloniu keturias oktavas aprėpiančiu balsu. Labai charizmatiška – mažutė, vos 153 centimetrų ūgio, rengiasi ir internete bendrauja, kaip ir dauguma iš 123 milijono jos instagramo sekėjų (gerbėjų skaičiumi ją lenkia tik Kim Kardashian ir Beyoncé).

Ką jau kalbėti apie finansinę sėkmę, kurią irgi garantuoja tie patys gerbėjai, – apskaičiuota, kad vien Arianos turai uždirbo per 85 milijonus eurų: mergina prilygsta tokiems grandams kaip Stingas ar Drake’as. Ir galima neabejoti, kad rugpjūčio viduryje pasirodysiantis jos naujas albumas „Sweetener“ irgi sulauks sėkmės. Dainininkė jį įrašė jau po Mančesterio tragedijos ir sunkiai ryžosi sėsti prie naujos muzikos – po patirto emocinio sukrėtimo labiau už viską norėjo būti su mylimais žmonėmis.

Pirmasis albumo singlas „No Tears Left to Cry“ išėjo šviesus, ramus, bet drauge ir verčiantis šokti bei džiaugtis gyvenimu. Turbūt permaina įvyko ne be mylimojo pagalbos – neseniai Ariana susižadėjo su amerikiečių aktoriumi, „Saturday Night Live“ komiku Pete’u Davidsonu (24). Romanas klostėsi spėriai – gegužę instagrame pasirodė nuotraukos, kuriose jiedu įamžinti kartu, o liepą paskelbė apie sužadėtuves.

Birželį pranešta apie atlikėjos sužadėtuves su aktoriumi Pete’u Davidsonu / Vida Press nuotr.

Porai artimi šaltiniai tikina, kad Pete’as ir Ariana tiesiog skirti vienas kitam ir nuolat vienas kitą juokina. Tačiau bent vienas sužadėtinio pokštas Grande tikrai nepatiko: Pete’as yra pasakęs, kad Ariana – didesnė žvaigždė nei Britney Spears, nes šios koncerte niekada nesprogo bomba. Juokelis, suprantama, sužavėjo ne visus, Arianai irgi nebuvo juokinga, bet ji diplomatiškai apibendrino, kad kiekvienas dorojasi su trauma savaip.

Pats aktorius viešai tikino, kad susižadėjęs jaučiasi taip, it būtų laimėjęs varžybas. Už Pete’o ausies ir ant dešinės rankos nykščio atsirado dvi tatuiruotės, įkvėptos Arianos.

Ankstesnį piešinį ant tos pačios rankos dilbio, skirtą buvusiai mylimajai Cazzie David (24), be kita ko, legendinio komiko Larry Davido, serialų „Seinfeldas“ ir „Sutramdyk savo entuziazmą“ kūrėjo, dukrai, užmaskavo tatuiruočių meistras Jonas Mesa – dabar toje vietoje ištatuiruoti medžiai. Beje, tuo pat metu, kai Davidas išsiskyrė su Cazzie, nutrūko ir Ariane romanas su reperiu Macu Milleriu (26).

Ariane Grande (18 nuotr.)
+12

Skaitykite daugiau