Demi Lovato buvo užmezgusi romaną su narkotikų platintoju

Demi Lovato / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-08-15 17:54
Narkotikų platintojas, kuris aprūpindavo amerikiečių dainininkę ir aktorę Demi Lovato areštuotas netgi du kartus, praneša TMZ. Narkotikų perdozavusi popžvaigždė šiuo metu išleista iš ligoninės ir gydosi reabilitacijos klinikoje Čikagoje.
Kaip skelbia minėtas naujienų portalas, narkotikus platinęs Brandonas Johnsonas areštuotas ne tik už kvaišalų, bet ir ginklų platinimą, o taip pat ir vairavimą išgėrus. Lemtingają liepos 24-ąją kuomet D. Lovato vos nemirė nuo perdozavimo narkotinėmis medžiagomis B. Johnsonas kvaišalus su ja vartojo kartu.
Dainininkei narkotikus vyras pristatė pirmoje dienos pusėje, o pamatęs, kad ši pradėjo jaustis blogai – pasišalino iš vakarėlio vykusio žvaigždės namuose Holivude. 

B. Johnsonas buvo suimtas dar kovo mėnesį. Pas jį rasta narkotinių medžiagų, 10 tūkstančių eurų grynais ir ginklų. 

TMZ taip pat skelbia, kad narkotikų platintojas buvo suimtas ir birželį. Jis buvo sulaikytas už vairavimą išgėrus ir kokaino platinimą. 

Minėto portalo šaltiniai skelbia, kad D. Lovato ir B. Johnsonas nuo balandžio mėnesio buvo užmezgę romaną. Dainininkės draugai ne kartą yra sakę, kad Demi pastaruoju metu buvo tapusi agresyvi. Jie tokį jos pasikeitimą sieja su nauja jos draugų kompanija, kurie ją įvardijo kaip toksišką. 


Naujausi straipsniai