Ar vyro seksualumas priklauso nuo išvaizdos?

Jis / Fotolia nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-12-19 11:00
Apie seksualumą sklando daugybė mitų, kuriais dar ir dabar tiki dauguma moterų. Juk, tarkime, pažvelgusios į raumeningą gražuolį, kur kas greičiau patikėtumėte, kad jis aistringesnis nei akiniuotas ir smulkus, tiek daug dėmesio išvaizdai neskiriantis jaunuolis. O štai čia ir reikėtų sustoti...

Pasirodo, daroma didžiulė klaida, jeigu fizines ypatybes susiejame su seksualiniu temperamentu ir seksualumu. Taigi pasmalsaukite, gal kai kurie stereotipai gajūs ir jūsų pasąmonėje?

Vyro ūgis

Sklando toks mitas, kad mažesnio ūgio vyrai pasižymi kur kas didesniu seksualiniu temperamentu nei aukštaūgiai. Tačiau tai toli gražu nuo realybės – ūgis seksualiniam temperamentui neturi jokios įtakos. Vien jau pasižvalgę į istorijoje žymių meilužių fizinius duomenis, pastebėtume, kad jų ūgiai buvo įvairiausi.

Plaukai ant kūno

Vyro kūno plaukuotumas paprastai siejamas su karštu pietietišku krauju ir aistra. Iš tiesų tamsesnio gymio žmonės neretai atrodo itin aistringi. Ir tai galioja ne tik vyrams, bet ir moterims. Tačiau mokslininkai šiai minčiai nelinkę pritarti, o atliktos apklausos byloja, kad ypač plaukuoti vyrai šiuolaikinių moterų nenuteikia seksualiai, veikiau netgi atvirkščiai... Matyt, ne šiaip populiarėja specialios depiliacijos paslaugos, skirtos būtent stipriosios lyties atstovams.

Plikis ar ilgaplaukis?

Garsiausi pasaulio plikiai neatsigina moterų, o tai jiems suteikia tikrų meilės karžygių vardą. Užtenka paminėti Bruce’ą Willisą, ar ne? Pasaulyje buvo atliktas ne vienas tyrimas, tačiau konkrečiai tvirtinti, kad pliki vyrai seksualesni nei turintys vešlius plaukus, visgi negalima. Šį stereotipą nuo seno kursto faktas, kad daugelis vyrų plaukų netenka dėl hormono testosterono pertekliaus, kuris yra labai svarbus vyriškumo simbolis. Tačiau, mokslininkų nuomone, jeigu esi plikas, tai nereiškia, kad būsi seksualiai pajėgus. Juk kartais plinkama ir dėl paveldimumo ar tam tikrų sveikatos sutrikimų...

Vyrų pirštai, nosys, pėdos

Kaip tai susiję? Nagi visos šios kūno dalys siejamos su… vyrišku pasididžiavimu. Didelė nosis ar pėdos reiškia, kad ir pasididžiavimas nemenkas. Skamba juokingai, taip? Nors… Pietų Korėjos mokslinė studija, publikuota žurnaleAsian Journal of Andrology, skelbia, kad atkreipti dėmesį į vyro pirštus visgi verta – esą vyrai, kurių rodomieji pirštai trumpesni už bevardžius, paprastai turi ilgesnius vyriškus „atributus“. Kita vertus, vargu ar dėl to verta taip smarkiai rūpintis – juk ne dydis gyvenime svarbiausia. Jei tikrai sutinki savo žmogų, nedirsčioji nei į akių spalvą, nei į plaukų kiekį, nei į jo rodomuosius pirštus. Tu jį tiesiog myli. Tokį, koks yra. Ir tai yra pats svarbiausias bei nuostabiausias parametras!
Ji24.lt

Naujausi straipsniai