Ar visada suknelėms reikia papuošalų?

„Inži“ mados namų suknelė / Monikos Gustainytės ir Tomo Viršilo nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Suknelė – moteriškumo ir elegancijos simbolis. Yra priimta, kad ji turi būti derinama ne tik su makiažu, šukuosena ar bateliais, bet ir papuošalais. „InŽi“ mados namų įkūrėja Ingrida Žitkuvienė sukūrė sukneles, kurioms nėra reikalingi papuošalai.

Dizainerė teigia, kad šią idėją jai pametėjo kasdieniai pavyzdžiai: „Merginos ir moterys, įsigijusios sukneles, suka galvas besirinkdamos papuošalus, kurie derėtų prie suknelės audinio, dizaino ir spalvų, todėl daugelis pridaro klaidų besistengdamos priderinti juos suknelei. Neretai jie būna per ryškūs, per masyvūs ir užgožia visą suknelės grožį, siekdama to išvengti ir norėdama padėti kiek sutaupyti sukūriau sukneles, kurios puikiai atrodo ir be papuošalų.“

Dizainerė Ingrida Žitkuvienė / Monikos Gustainytės ir Tomo Viršilo nuotr.

Ingrida Žitkuvienė pataria labiau atsižvelgti į suknelės dizainą ir rinktis tik reikalingiausius aksesuarus.

„Kartais suknelės būna sukurtos taip, kad joms nėra reikalingi aksesuarai, būtent tokios yra ir mano suknelės. Gėlių vainikai, gaubiantys kaklą, ar žiedlapių raštais numarginta krūtinė gali būti puikus sprendimas siekiančioms išsiskirti ne prašmatniu aksesuaru, bet ypatingu suknelės dizainu. Suknelės, kurioms nereikia papildomų aksesuarų yra patogios, lengvos, ypač išsiskiriančios. Jas dėvint nereikia sukti galvos saugant papuošalus, jos labiau priglunda prie kūno ir leidžia laisviau judėti!“ – sako dizainerė.

„InŽi“ mados namų suknelės (7 nuotr.)
+1

„Inži“ mados namų įkurėja Ingrida Žitkuvienė primena, kad visų svarbiausia yra paprastumas, vedantis tobulumo link, todėl šios suknelės yra būtent tokios. Remdamasi šiuo posakiu dizainerė linki visoms moterims būti skoningoms ir stilingoms ne tik su papuošalais, bet ir be jų.

Dizainerė Ingrida Žitkuvienė / Monikos Gustainytės ir Tomo Viršilo nuotr.
Skaitykite daugiau