Ar tikrai natūrali kosmetika gali būti efektyvi kovoje su senėjimu?

Kosmetologė Diana Bekasėnė / Dariaus Gumbrevičiaus nuotr.
Šaltinis: Reklama
AA

Baigiantis žiemai pastebime, kad dėl saulės stygiaus ir dėl pandemijos sąlygų išvargome ne tik mes, bet ir mūsų oda. Vitaminų trūkumas, susilpnėjęs imunitetas visada atsispindi išvaizdoje. Norint gražiai pasitikti šiltąjį metų sezoną reikia tiek sustiprinti sveikatą, tiek tinkamai prižiūrėti odą. Tuomet gerai jausimės ir gražiai atrodysime, neabejoja kosmetologė Diana Bekasėnė.

Ar tikrai natūrali kosmetika gali būti efektyvi kovoje su senėjimu? Į šį klausimą puikiai atsako patys rezultatai. Šiandien norime supažindinti jus su natūralios „Kripa Venezia“ kosmetikos laboratorijos linija „Skin Frequency“. Jos poveikis toks stiprus ir efektyvus, kad prilygsta chirurgijai be skalpelio.

„Skin Frequency“ yra unikalus grožio priežiūros srities šedevras, sudarytas iš purškiamųjų serumų, kurie tobulai prisitaiko prie individualių odos ląstelių poreikių. Tai pirmasis „Kripa Venezia“ epigenetinis odos priežiūros produktas, pagamintas iš 99 proc. natūralių ingredientų ir 99 proc. aktyviųjų ingredientų.

Kosmetologė Diana Bekasėnė / Tomo Janeliūno nuotr.

„Skin Frequency“ efektyviai kovoja su senėjimo požymiais, nes aktyvuoja jauninamuosius aktyvių ingredientų, veikiančių epigenetiniu odos sandaros lygiu, regeneracijos mechanizmus ir taip sulėtina biologinio senėjimo procesus. Taip pat užtikrina apsaugą nuo oksidacinio streso, su kuriuo susiduriame kasdien. „Skin Frequency“ pozityviai sąveikauja su RNR (ribonukleino rūgšties ląstelėmis), tokiu būdu yra skatinama proteinų sintezė, kuri ir yra odos jaunystės pagrindas.

Jei norite gražių ir ilgalaikių rezultatų, rekomenduojame išbandyti šią natūralią ir labai efektyvią liniją. Ją paprasta naudoti ir namuose. Efektas matomas labai greitai – po valandos, po dienos, bet išliekančiam rezultatui pasiekti yra sudarytos programos.
Nutrinti senėjimo požymius ir išlikti gražiems nėra sunku! Svarbu pradėti dabar, kad galėtumėte džiaugtis rytoj.

Beje! Ši kosmetika skirta tiek moterims, tiek vyrams. Tegul ir mūsų vyrai nesensta.

Procedūra / Dariaus Gumbrevičiaus nuotr.

Veido atjauninimo procedūras su epigenetine linija pasidaryti galite atvykę į ką tik atidarytą estetikos studiją MEGAMI. Tyčia pasirinkome įkurti studiją būtent čia – Didžiosios Riešės gamtos glėbyje, kur be paliovos čiulba paukščiai ir nesigirdi automobilių triukšmo.

Sudarėme sąlygas atitrūkti nuo kasdienybės rutinos, pailsėti ir atsipalaiduoti. Juk vidinė žmogaus būsena neišvengiamai veikia ir jo sveikatą, ir išvaizdą. Studijoje jūsų laukia visas tiek kūno, tiek veido procedūrų spektras.

Estetikos studija „Megami“
Estetikos studija „Megami“

Daugiau informacijos apie mūsų paslaugas rasite feisbuko ir instagramo paskyrose:

Megami_estetikos_studija
https://www.facebook.com/MegamistudijaRiese/

Naturalios_kosmetikoscentras
https://www.facebook.com/nkosmetikoscentras/

Natūralios „Kripa Venezia“ kosmetikos laboratorijos linija „Skin Frequency“ (7 nuotr.)
+1
Skaitykite daugiau