Ar tikrai išsiskyrė Martyno Starkaus ir Vytaro Radzevičiaus keliai?

Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus / TV3 nuotr.
Šaltinis: Žmonės.lt
AA

Ketvirtadienį TV3 parodė paskutinę laidos „Visos Australijos dulkės“, kurioje sugulė Martyno Starkaus ir Vytaro Radzevičiaus įspūdžiai iš kelionės po Australiją, seriją. Penktadienio rytą V.Radzevičius pranešė, kad daugiau analogiškų televizijos laidų nebefilmuos ir su Martynu Starkumi po pasaulį nebekeliaus. Ar keliautojų duetas išties pasuko skirtingais keliais? O gal tai – tik jųdviejų kuriama intriga prieš naują kelionių projektą? Atsakymai turėtų paaiškėti jau netrukus.

Vytaras Radzevičius / Asmeninio albumo nuotr.

Apie tai, kad ši televizijos žiūrovų pamėgto keliautojų dueto ekspedicija į Australiją buvo neva paskutinė, Vytaras Radzevičius penktadienį pranešė savo „Facebook“ tinkle. 

„Net ir ilgiausios kelionės kažkada baigiasi. Per dešimt metų kartu su Martynu Starkumi nuvažiavom beveik 100 000 kilometrų – ketvirtadalį kelio iki Mėnulio. Geros buvo kelionės, bet nusprendžiau, kad atėjo laikas sustoti. Taškas. Nes be pabaigos, nebus naujos pradžios“, – parašė jis ir pasidalino savo fotografija, užfiksuota oro uoste. 

Martynas Starkus į tokį Vytaro pareiškimą sureagavo taip, lyg jam būtų naujiena. 

„Oho! Dar vasarą planavom, kur su Vytaru važiuosim kitais metais – ir va… Atėjo ruduo. Tiesą pasakius, netikėta. Kai tik iš feisbuko sužinai, kad tavo geriausias draugas nusprendė padėti tašką ir metė tave su visomis tavo kelionėmis, naujais tikslais, tai... Jausmas toks, kaip čia pasakius. Atrodo, Vytaras baigė karjerą ne tik futbole. O Starkaus ir Radzevičiaus kelionių be Radzevičiaus kažkaip neįsivaizduoju... Gaila, neblogas buvo projektas. Bet gal iš tiesų reikia naujos pradžios...“ – apgailestavo M.Starkus. 

Ar keliautojų duetas išties pasuko skirtingais keliais? O gal tai – tik jųdviejų kuriama intriga prieš naują kelionių projektą? Atsakymai turėtų paaiškėti jau greitai. 

Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus Australijoje išbandė bulių rodeo (32 nuotr.)
+26
Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus išvykdami į Australiją pasipuošė įmantriomis barzdomis (10 nuotr.)
+4

Apkeliavo pasaulį

M.Starkus ir V.Radzevičius drauge pirmąkart iškeliavo 2007-aisiais. Tąsyk jiedu nuo Vilniaus iki Malio sostinės Bamako keliavo senais „Mercedes“ automobiliais, kelionės įspūdžiai sugulė dokumentinėse laidose.

2008-aisiais keliautojai pasirengė naujai „avantiūrai": įveikė 10 tūkstančių kilometrų maršrutą Vilnius – Teheranas – Taškentas. Kelionė didžiąja dalimi driekėsi legendiniu Šilko Keliu. 

Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius kelionėje „Su Būda per džiungles“ (4 nuotr.)
TV3 nuotr.
+1

2008-ųjų lapkritį Vytaras ir Martynas priėmė naują iššūkį. Šį kartą nukeliauta 6099 kilometrai Indijos keliais, vairuojant vietoje įsigytą seną automobilį. Kelionės metu fiksuoti įvykiai, nuotykiai kitos kultūros šalyje ir susitikimai su čia gyvenančiais lietuviais vėl tapo 5 dalių dokumentiniu filmu "Tuk tuk Indija".

2009 – ųjų gegužės – birželio mėnesiais M.Starkus su V.Radzevičiumi susiruošė kitapus Atlanto. Į Šiaurės Ameriką, maršrutu Čikaga – Naujasis Orleanas – Las Vegasas – Čikaga. Projektas vadinasi „Mylių Amerika“ – žodžių žaismas, kuris reiškia ir nuvažiuotas mylias ir vietos žmonių jausmą svajonių šaliai. Ekspedicija tęsė tradiciją keliauti senais automobiliais. 

Vytaras Radzevičius ir Martynas Starkus Vietname paragavo kobros širdies (18 nuotr.)
+12

Penktasis projektas, įgyvendintas 2010 metais buvo pavadintas „Pagaminta Kinijoje“. Laidas apie kelionę taip pat parodė LRT televizija. 

Pakeliavę po Šiaurės Ameriką, 2011-aisiais keliautojai išvyko į Pietų Ameriką. Projektą pavadino „Kartą Pietų Amerikoje“ ir pasirinko tokį maršrutą: Buenos Airės-Ušuaja-Pukonas-Buenos Airės.

Panašu, kad Pietų Amerikoje M.Starkui ir V.Radzevičiui taip patiko, kad grįžo ten vėl: 2012-aisiais susuko laidų ciklą, pavadintą „Kitą kartą Pietų Amerikoje“ ir aplankė Buenos Airės, La Pasas, Lima, Kitas ir Bogotą.

„Su Būda per džiungles“ – taip vadinosi 2013-ųjų M.Starkaus ir V.Radzevičiaus kelionė, kurios metu buvo aplankytos šios vietos: Hanojus Hošiminas, Pnompenis ir Luangprabangas.

Skaitykite daugiau