Ar Tadas Gryn pagyrė Tomą Vaškevičiūtę už filme puikiai atliktas intymias scenas?

Toma Vaškevičiūtė ir Tadas Gryn / Luko Balandžio/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-11-20 11:52
Praėjusį savaitgalį gausiai žinomų žmonių auditorijai pristatytas naujausias lietuviškas kino filmas „Kunigo naudą velniai gaudo“ neliko nepastebėtas ir šalies žiūrovų. Per premjerinį savaitgalį ir pirmąsias keturias šios savaitės dienas filmą išvydo netoli 40 tūkst. kinomanų visoje Lietuvoje.

Kino teatre „Forum cinemas Akropolis“ filmą stebėję žinomi šalies žmonės po seanso neliko abejingi ir atskleidė, kas jiems kine patiko labiausiai.

Ryškus filmų ir serialų aktorius Andrius Paulavičius tikino, kad komedijos žanras yra labai sunkus. Todėl kino kūrėjai, imdamiesi rašyti komediją, susidūrė su didžiuliu iššūkiu.

„Komedija iš principo yra pats sudėtingiausias žanras. Ir kad žmonės imasi kurti komediją, tai yra labai sveikintina ir nuostabu. Nes prajuokinti šiuolaikišką žiūrovą – protingą,   turiningą, visko mačiusį, visko regėjusį – yra be galo sudėtinga, ir yra gera, kai žmonės bando šitoje mūsų niūroje kasdienybėje kurti komediją“, – filmo kūrėjus gyrė aktorius A.Paulavičius.

Teatro, kino ir serialų aktorius bei vienas iš „Keistuolių teatro“ įkūrėjų Darius Auželis tikino, kad jam labai patiko ne tik filmas, bet ir jame skambėjusi muzika.

„Labai patiko muzika. Ypač dar kai sužinojau, kad ta muzika yra tiesiog paimta ir įdėta – tai atitiko kirvis kotą – sakykim, kaip vyras ir žmona ilgus metus gali kartu gyventi kartu. Labai patiko, kad nesijautė, nesimatė man montažo“, – kalbėjo D.Auželis.

Kine skambėjo žinomų šalies kūrėjų dainos: grupės „Antikvarniai kašpirovskio dantys“ daina „Į Venesuelą“, grupės „Baltasis kiras“ daina „Lupytės“ bei grupės „Neteisėtai padaryti“ daina „Galvotas“. Būtent šiuos kūrinius ir turėjo mintyje D.Auželis.

Aktorė Vaida Lisikaitė tikino, kad jai didžiausią įspūdį paliko nepaprastas kolegų darbas. „Galėčiau pasisakyti už aktorius. Aktoriai atliko savo darbą gerai. Tai, ką reikėjo suvaidinti – jie suvadino gerai ir daugiau netgi“, – sakė ji.

Luko Balandžio / 15min nuotr.
Luko Balandžio / 15min nuotr.

O štai žinomas ir žiūrovų pamėgtas aktorius Andrius Žiūrauskas pareiškė, kad filmas „Kunigo naudą velniai gaudo“ pretenduoja tapti net Nacionaline komedija.

„Labai. Lalalalabai. Yra toks dalykas kaip Nacionalinė komedija. Tai va čia yra Nacionalinė komedija“, – šypsodamas sakė jis.

Tačiau įdomiausiai vis tik, aktoriaus Tado Gryn nuomonė. Mat jo mylimoji, pagrindinį moters vaidmenį sukūrusi aktorė Toma Vaškevičiūtė turėjo atlikti ir kelias erotiškas scenas su savo partneriu, aktoriumi ir filmo prodiuseriu Mindaugu Papinigiu.

 

„Visiškai nesupykau – tai yra normalu, – sakė T.Gryn, o juokais paklausus, ar aktorius norėtų savo mylimąją pagirti už puikiai atliktas meilės scenas jis prapliupo juoku. –  Tomą? Nežinau ar girti, ar ne. Tai yra mūsų profesijos dalis, tai apie tai nelabai daug diskutuojam“.

Pasižiūrėkite, ką žinomi žmonės kalbėjo apie filmą po premjeros:

Dar keli žinomi, garsūs ir mylimi šalies aktoriai pasidalino savo nuomonėmis apie filmą. Kalbama, kad "Kunigo naudą velniai gaudo" jau pelnė nacionalinės komedijos statusą. Paklausom, pažiūrim, pasidalinam :)#hatersgonahate #KNVG

Posted by KUNIGO NAUDĄ VELNIAI GAUDO on 2015 m. lapkričio 20 d.
 

Nuo lapkričio 13-os visuose Lietuvos kino teatruose jau rodomoje kriminalinėje komedijoje „Kunigo naudą velniai gaudo“ išvysite tai, kas nutinka, kuomet pasitaikius tinkamoms aplinkybėms, kaimynų „nagai užsiriečia tik į save“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai