Norite tobulo makiažo? Jį pasidaryti galima vos su keliais turimais įrankiais

Makiažo teptukai / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-17 12:00
Daugelis merginų ir moterų mano, kad, norint pasidaryti kokybišką makiažą, reikia turėti daugybę įrankių. Visgi tai netiesa, tereikia žinoti, kokį kada naudoti ir kaip prižiūrėti turimus.

Makiažo kempinėlė – vienas tų įrankių, be kurio neįmanoma tobulai užtepti ir išlyginti makiažo pagrindo ant veido. Tiesa, tai galite padaryti ir pirštais, tačiau rezultatas nebus toks, kokio tikitės, kempinėle tai padarysite greičiau ir tolygiau. Prieš tepdamos makiažo pagrindą kempinėlės galą sudrėkinkite vandeniu – oda atrodys gaiviau ir natūraliau, be to, sudrėkinta ji sugers mažiau produkto.

Galite naudoti ir šepetėlį, tik jis turėtų būti minkšto sintetinio plauko. Sintetiniai šereliai tinkamesni skystoms priemonėms, nes mažiau jų sugeria. Vandeniu sudrėkintas šepetėlis odą padengs plonesniu sluoksniu, oda atrodys natūraliau. Birios pudros ir skaistalų šepetėlis turėtų būti minkštas ir apvalus, natūralaus plauko. Išsirinkusi vidutinio dydžio, jį galėsite naudoti ir pudrai, ir skaistalams. Tikrai nebūtina turėti dešimtis įvairaus dydžio šepetėlių, įsigykite vieną ir puikiausiai išsiversite.

Makiažo kempinėles ir teptukus rekomenduojama plauti kaskart panaudojus, tik tokiu atveju išvengsite galimos rizikos užkrėsti savo odą, įrankius naudosite ilgesnį laiką, jie tinkamai atliks savo funkcijas.

Jiems valyti kosmetikos gamintojai yra sukūrę specialias priemones (muilus, valiklius, šampūnus), tačiau apsieiti galite ir be jų. Kruopščiai išplovusi kempinėlę ar teptuką po tekančiu drungnu vandeniu, su švelniu muilu, leiskite natūraliai išdžiūti. Išskirtiniu atveju makiažo įrankius galite išvalyti drėgna antibakterine servetėle, pavyzdžiui, jei esate kelionėje.

TAIP PAT SKAITYKITE: 10 ryto nuodėmių. Pasitikrinkite, ar jų nedarote

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Naujausi straipsniai