Ar mylimasis vertas tapti jūsų vyru?

Pora lovoje / Vida Press nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-01-13 21:20
Psichologė Lori Peters padės atsakyti į šį klausimą. Pasitikrinkite, ar išrinktasis atitinka jūsų verto vyro kriterijus.

Štai ką ji pasakoja apie savo patirtį: „Pernai sulaukiau pasiūlymo tekėti, o man jau daugiau kaip keturiasdešimt. Ilgai to pasiūlymo laukiau, kankinausi – ko gero, kaip dauguma mūsų, moterų. Ir ko tik mes neišgyvenome: dėmesio stoką, begalines partnerio problemas, tuščius jo pažadus, kad būsime kartu, kai tik... Galiu tęsti ir tęsti. Ar verta tikėtis, kad jis pasikeis? O jei bandys keistis, ar mūsų santykiai nenutrūks iki vestuvių? Todėl prieš atsakydamos „Taip!“, pamąstykite, ar jūsų partneris atitinka tam tikrus kriterijus.“

1. Su juo galite kalbėtis apie viską, net apie pačius sudėtingiausius dalykus

Jei jis vengia sudėtingų pokalbių, pamirškite jį. Žiauru? Bet teisinga. Jei jūs mažai bendraujate, sunkiai suprantate vienas kitą, nusivylimų neišvengsite. Gyvenimas vis mesteli mums įvairių sunkumų, o juos įveikti geriau ne vienai. Juk jūs kartu ir todėl, kad palaikytumėte vienas kitą bei kartu ieškotumėte išeičių. Jei jis stengiasi bėgti nuo problemų, ieškokite kito – brandaus, atviro, nuoširdaus žmogaus.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

2. Sunkią minutę jis bus šalia

Jei jo sunkiomis akimirkomis nebūna šalia, vadinasi, santuokai jis dar nesubrendęs.

Kai jums labai sunku, jis staiga dingsta iš akiračio paaiškinęs, kad jums būtų sveika pailsėti vienam nuo kito? Ir grįžta, kai jums vėl šypsosi sėkmė? Jei jo sunkiomis akimirkomis nebūna šalia, vadinasi, santuokai jis dar nesubrendęs. Taigi, stebėkite jo elgesį. Jei jis nepatinka, pasikalbėkite apie tai. Pažiūrėkite, kaip jis elgsis toliau. Žmogaus elgesys sunkiose situacijose daugiausia pasako apie jo charakterį.

3. Jis moka bendrauti su moterimis

Stebėkite, kaip jis bendrauja su mama ar seserimi. Ir ar apskritai jis gerai, pagarbiai elgiasi su visomis moterimis. Jei jus erzina jo elgesys – tai jau pavojaus signalas. Su jumis netolimoje ateityje jis irgi elgsis taip pat.

4. Jūs taip pat vertinate svarbiausius dalykus

Šeimą, vaikus, tikėjimą, karjerą, pinigus, seksą. Reikia žinoti jo nuomonę apie visa tai. Jei norite už jo ištekėti, būtų neprotinga vengti kurios nors temos. Ar jūsų nuomonės sutampa? O jei ne – ar galite rasti kompromisų? Jei jis nenori apie tai kalbėti ar negalite rasti abiems pusėms priimtino sprendimo jau dabar, tai kas bus ateityje?

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

5. Jis ruošiasi bendrai ateičiai ir finansiškai

Daug porų išsiskiria būtent dėl finansinių problemų, nors jas dangsto „charakterių nesutapimu“. Jei esate dėl jo pametusi galvą, apie pinigus mažiausiai norisi galvoti, bet, patikėkite – teks ateityje. Ar galėsite gyventi taip, kaip jums abiem norisi? Ar jis turi minčių, kaip jums susitvarkyti buitinius reikalus ir neskursti? Jei ne – tai irgi pavojaus signalas.

6. Jis tęsi savo pažadus

Būna, kad sako: „Jau važiuoju pas tave“, o paskui nesirodo pusdienį? Pažada jums paskolinti pinigų, o paskui „pamiršta“? Tai tušti pažadai. Jis ne tik žodžiais, bet ir darbais turi parodyti, kad jūsų santykiai jam – svarbiausi. Turbūt giliai širdyje nujaučiate, kad nesate jam itin svarbi, bet net sau nenorite to pripažinti… Tekėti nenusiėmus rožinių akinių gana pavojinga.

7. Jis stabilus žmogus

Net jei esate labai įsimylėjusi ir atrodo, kad ištempsite vyrą iš duobės, pagalvokite, ar ta našta jums nebus per sunki po kelerių metų?

Gerai, jei jis stengiasi tapti geriausia savo versija, blogai, jei tik žada. Nesubrendęs, palūžęs, nežinantis, ko nori iš gyvenimo žmogus – prastas variantas vedyboms. Jis turi turėti aiškią nuomonę apie jūsų vietą savo gyvenime ir apie patį gyvenimą. Net jei esate labai įsimylėjusi ir atrodo, kad ištempsite tą vyrą iš duobės, pagalvokite, ar ta našta jums nebus per sunki po penkerių ar dešimties metų?

8. Jo etinės ir moralinės vertybės sutampa su jūsiškėmis

Nebūtinai – visu šimtu procentų. Tačiau ar jums artimos jo vertybės? Jei ne, nepuoselėkite iliuzijų, kad jis visiškai pasikeis, ypač jei mano, kad tai jūs turite prie jo taikytis.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

9. Jis padeda jums spręsti problemas

Visada, o ne tik retkarčiais. Jis jus palaiko, net būdamas toli. Jei yra atvirkščiai – kažin ar jūsų santykiai turi ateitį. Tačiau neverta ir perlenkti lazdos reikalaujant nenutrūkstamo dėmesio – kitas žmogus irgi turi savų rūpesčių. Tačiau jei jūs tik kokioje trečioje vietoje po jo darbo ir jo draugų, tai…

10. Jis ne tik žodžiais demonstruoja savo meilę jums

Jei taip nėra, neteisinkite jo. Jei jis jau dabar vargiai išspaudžia porą žodžių apie meilę jums ir nesistengia to įrodyti savo poelgiais, tai kas bus vėliau? Žmonėms, kurie negali išreikšti savo jausmų, reikalinga pagalba. Galite duoti jam laiko, bet jeigu niekas nepasikeitė, netekėkite už jo. Juk sunku nuolat jaustis negeidžiama…

Vedybos – vienas iš pačių svarbiausių sprendimų gyvenime. Jūs, ko gero, giliai širdyje jau jaučiate, ar jums tinka šitas vyras, ar ne – ir jums spręsti. Taip, meilė nugali viską – bet tik tada, kai abu žmonės dėl to stengiasi…

Elaima.lt

Naujausi straipsniai