Ar Meghan Markle galės švęsti kūdikio sutiktuvių vakarėlį?

Meghan Markle
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-10-25 20:53
Praėjusį pirmadienį pasaulį apskriejo džiugi žinia – gegužę žiedus sumainę princas Harry ir Meghan Markle ateinantį pavasarį sulauks šeimos pagausėjimo.

Naujieną, kad šeima netrukus pagausės M. Markle ir princas Harry artimiesiems pranešė per savaitgalį vykusias princesės Eugenie vestuves.

Žinia, kad Sasekso hercogai netrukus taps tėvais žiniasklaidoje pasklido praeitą pirmadienį praėjus kelioms valandoms, po jų lėktuvo nusileidimo Australijoje. Vizito metu pora žemyne praleis net 16 dienų.

Lankydamiesi Australijoje, karališkoji pora gavo ir pirmąsias dovanas būsimam kūdikiui: pliušinę kengūrą ir mažučius „UGG“ prekinio ženklo aulinukus. Meghan Markle negalėjo sulaikyti šypsenos ir tikino, kad „tai labai miela“.

Meghan Markle ir princas Harry
Meghan Markle ir princas Harry

Kol šeima keliauja po Australiją, internautai dalijasi nuomonėmis: ar Meghan Markle galės turėti kūdikio sutiktuvių vakarėlį.

Didžiojoje Britanijoje tokie vakarėliai nėra itin populiarūs, tačiau tai neprieštarauja Meghan artimiesiems ir draugėms – Serenai Williams bei Priyankai Choprai – surengti šią šventę. Tai nepažeistų jokių karališkosios šeimos taisyklių, o ir karalienės Elizabeth II sutikimo nereikėtų.

Meghan Markle ir princas Harry
Meghan Markle ir princas Harry

„Nebūtų jokios nuostabos, jei Sasekso hercogienei draugės surengtų kūdikio sutiktuvių vakarėlį. Tai juk amerikiečių tradicija,“ – kalbėjo Marlene Koenig, britų ir Europos karališkųjų šeimų ekspertė.

Tokių vakarėlių tradicija Jungtinėse Amerikos Valstijose atsirado 1950-siais metais, kuomet stengtasi besilaukiančią mamą aprūpinti reikalingiausiais daiktais. 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai