Kim Kardashian ketina studijuoti teisę? Moteris prakalbo apie susirūpinimą JAV kalėjimų sistema

Kim Kardashian / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-11 12:43
Garsioji Kim Kardashian pasirodo nėra vien tik realybės šou žvaigždė, kuriai rūpi drabužiai ir kosmetika. Moteris rimtai susidomėjusi teisės studijomis.

Pastaruosius metus Kim sėkmingai naudojo savo socialinius tinklus ne tik kaip asmenukių talpyklą, kurioje nuolat dalijasi savo nuotraukomis, bet ir kaip platformą, kurioje galėjo kalbėti apie kalėjimų reformą. Ar ji siekia teisininkės karjeros?

Kim Kardashian vyras, Kanye Westas, kalbėdamas su „Us Weekly“, užsiminė apie žmonos ketinimus.

„Man tai patinka! Tai viskas, į ką mes dabar orientuojamės – padedame žmonėms, neturintiems balso, skaidydami klasių sistemą. Dabar du milijonai Afrikos amerikiečių yra įkalinti... Mes ketiname juos ištraukti,“ – sakė Kanye. – Mano žmona šiuo metu yra teisės mokykloje, tad tai mes vertiname labai rimtai“.

View this post on Instagram

Smiling on the inside

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Visgi, vėliau buvo paaiškinta, kad Kim nestudijuoja jokioje teisės mokykloje, tačiau rimtai tuo domisi. Ji aktyviai dalyvauja įvairiuose teisiniuose susitikimuose.

Vasaros pradžioje Kim Kardashian lankėsi „Baltuosiuose rūmuose“, kuriuose susitiko su dabartiniu JAV prezidentu Donaldu Trumpu. Tuomet ji paragino iš kalėjimo paleisti 62 metų Alice Marie Johnson, kuri už nesmurtinį, su narkotikais susijusį nusikaltimą kalėjime sėdi daugiau kaip du dešimtmečius.

Kim Kardashian pasiekė savo: BBCnews.com pranešė, kad Alice Marie Johnson laisva. 63 metų moteris tapo šeštąja kaline, sulaukusia Donaldo Trumpo malonės.

„Geriausia naujiena gyvenime!!!! Aš tokia dėkinga Donaldui Trumpui ir kiekvienam, kuris pademonstravo solidarumą ir atjautą poniai Alice Marie Johnson. Suteikta jai malonė įkvepia ir suteikia viltį tiems, kurie gyvenime nusipelnė antro šanso.

Tikiuosi tęsti šį svarbų darbą kartu su atsakingomis organizacijomis. Aš jau kalbėjau telefonu su Alice Marie Johnson – jis įeis į mano svarbių prisiminimų istoriją. Pirmas pokalbis su ja, džiaugsmo šauksmai, mudviejų ašaros – to niekada nepamiršiu“, – rašė Kim Kardashian savo socialinėje paskyroje.

Praėjusią savaitę, Kim ir vėl apsilankė „Baltuosiuose rūmuose“. Šį kartą kartu su pareigūnais aptarė kalėjimų reformą. Dabar jos tikslas – Chrisas Young, kalintis nuo 2010 m. už marihuanos ir narkotikų disponavimą.

Po susitikimo Kim savo „Twitter“ paskyroje rašė: „Atėjo laikas realiai pakeisti sistemą“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai