Ar Kate Middleton bus tituluojama stilingiausia nėščiąja ir trečią kartą?

Princas Williamas su žmona Catherine apsilankė Didžiosios Britanijos ambasadoje Paryžiuje / „Scanpix“ nuotr.
Šaltinis: Ji24.lt
AA

Viso pasaulio žiniasklaida ošia apie džiugią naujieną D. Britanijos karališkoje šeimoje – Kate Middleton ir princas Williamas laukiasi trečios atžalos. O mūsų laukia kelis mėnesius truksiantis gražiausių drabužių būsimoms mamoms stebėjimas. Prisiminkime, kokia elegancija hercogienė spindėjo laukdamasi pirmų vaikučių.

Rodos, nėščiosioms ypač sunku dailiai atrodyti šaltuoju metų laiku – sudėtinga rasti tinkantį paltą ar kitą šiltesnį drabužį. Tačiau Kate Middleton paneigia šį mitą. Tik pasižiūrėkite, kaip ryškiaspalviai paltukai dailiai išryškina apvalėjantį pilvuką.

Besilaukiančios Kate Middleton stilius (12 nuotr.)
+6

Suapvalėjus pilvukui K. Middleton į garderobą įvedė daug tiesaus kirpimo bei A formos suknelių. Nors vilkimus siluetus pritaikė besikeičiančiai figūrai, hercogienė išlaikė tokį pat elegantišką, rafinuotą įvaizdį.

Net laukdamasi vaikelio elegantiškų aukštakulnių neiškeitė į patogesnius lygiapadžius ar sportinius batelius, liko ištikima ir savo mėgstamam sijonų ilgiui (šiek tiek aukščiau kelių).

Nuo hercogienės stiliaus neatsiejami ir elegantiški aksesuarai – skrybelaitės, kabantys auskarai ir minimalistinio stiliaus delninukės. Beje, daugelį drabužių Kate perka ne iš garsių mados namų, taip pat retokai siuvasi pas dizainerius. Didžiąją jos vilkimų drabužių dalį sudaro įsigyti paprastose drabužių parduotuvėse.

Sekite naujienas ir mūsų „Facebook“ puslapyje!

Skaitykite daugiau