Antrąjį sezoną televizijoje dirbanti Karolina Meschino: „Šiuo metu esu susitelkusi į karjerą ir naujus iššūkius"

Karolina Meschinos / Gedmanto Kropio nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-09-12 14:45
„Lietuva aplenks Didžiąją Britaniją, nes mes turim dar geresnę nuotaką – Karoliną Meschino!“, – susižavėjimo neslėpė Mindaugas Stasiulis. Tiek Justinas Jankevičius, tiek Mindaugas Stasiulis varžysis tarpusavyje bandydami apsukti galvą gražiajai Karolinai Meschino. Kurį iš jų Mindaugą ar Justiną pasirinks mergina?

Nepaisant gausaus gerbėjų būrio, vis tik, nei vestuvių, nei vaikų artimiausiose Karolinos planuose kol kas nėra.

„Šiuo metu esu susitelkusi į karjerą ir naujus iššūkius. Labai džiaugiuosi, kad TV3 pakvietė mane dirbti ir antra sezoną vakaro humoro laidoje „Gero vakaro šou“. Man didelė garbė dirbti su tokiais profesionalais kaip Justinas ir Mindaugas, tikrai turiu ko iš jų pasimokyti. Nors vesiu laidą jau antrą sezoną, dar turiu išlipti iš savo komforto zonos – esu pratusi dirbti su kameromis, o gyvai dirbti prieš publiką man dar sunkoka. Bet turėdama palaikymą ir įgaudama patirties, jaučiuosi vis drąsiau ir labiau atsipalaidavusi“, filmavimo įspūdžiais dalinosi TV3 „Gero vakaro šou“ vedėja Karolina Meschino.

Akimirkos iš laidos „Gero vakaro šou“ / TV3 nuotr.
Akimirkos iš laidos „Gero vakaro šou“ / TV3 nuotr.
Akimirkos iš laidos „Gero vakaro šou“ / TV3 nuotr.
Akimirkos iš laidos „Gero vakaro šou“ / TV3 nuotr.

Šio vakaro TV3 tema – vestuvės ir tai, kas dažniausiai būna po jų vaikai.

Ar studijos svečiai būsimi tėvai – aktorė Ineta Stasiulytė ir šokėjas, choreografas Deividas Meškauskas atskleis netrukus gimsiančio kūdikio vardą? Ar laidos vedėjai Mindaugas Stasiulis bei Justinas Jankevičius pasiryš būti jo krikšto tėvais?

„Gero vakaro šou“ vedėjai aiškinsis, ar Ineta ir Deividas tinkamai pasiruošę kūdikio atėjimui ir būsimai tėvystei.

Akimirkos iš laidos „Gero vakaro šou“ / TV3 nuotr.
Akimirkos iš laidos „Gero vakaro šou“ / TV3 nuotr.

„Nežinau, niekad negalvojau kad esu gera mama, tai turbūt reikės tęsti šitą tradiciją. Teks kažkaip augti kartu su vaiku“, – apie būsimą motinystę juokavo Ineta Stasiulytė.

Dar daugiau netikėtumų, pokštų ir juoko naujame „Gero vakaro šou“ sezone, pirmoji laida jau šiandien! Šmaikščiausi ir charizmatiškiausi “Gero vakaro šou“ vedėjai kalbins žymius Lietuvos žmones netikėtais kampais atskleisdami jų portretus, skambės gyvo garso pasirodymai, o laidos svečiai atliks netikėčiausias užduotis.

„Gero vakaro šou“ šiandien 19.30 val. per TV3.

Naujausi straipsniai