Ar įmanoma vyrui atsispirti moteriškam grožiui?

Projektas „Žymūs vyrai apie moteris“
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-11-15 10:21
Dėl galios ir pinigų tarp vyrų vyksta nuolatinis karas. Vyrai, nors ir mėgsta rizikuoti, dažniau vadovaujasi racionaliu mąstymu. Jie dažniau sukasi verslo pasaulyje, kovoja dėl valdžios. O ar šiuolaikiniai vyrai pasiduoda jausmams ir kariauja dėl dailiosios lyties atstovių dėmesio? Juk taip sunku išsirinkti, kai aplink vien gražios moterys. Dar sunkiau – kaip žinoti, kad pasirinkimas yra teisingas?

Kūno kalba ir akys išduoda moterų palankumą ar priešiškumą, tačiau vien skaityti kūno kalbą – nepakanka. Ką reikia žinoti vyrui, norinčiam suprasti mylimą moterį? O kaip nepasiduoti kitų moterų vilionėms, kai jau turi išrinktąją?

Prasidėjus projektui „Žymūs vyrai apie moteris“ klausėme Jūsų, apie ką kalba vyrai, kai šalia nėra moterų. Savo mintimis pasidalyti sutikę garsūs Lietuvos vyrai neslepia – jie kalba apie dailiosios lyties atstoves.

Aktorius Vytautas Rumšas jaunesnysis dalijosi savo įžvalgomis apie vienintelį ir tikrąjį moteriškumą, būtiną tarpusavio pusiausvyrą vyrų ir moterų santykiuose. Šokėjas ir choreografas Šarūnas Kirdeikis pasakojo, kokios moterys jam atrodo įdomios ir priminė žinąs apie moterų naudojamas pinkles, siekiant suvilioti vyrą.

Savo mintimis apie moterišką žavesį dalijosi ir stipriausias pasaulio žmogus Žydrūnas Savickas. Šio galiūno akį traukia treniruotas moters kūnas, tačiau, lyg solidarizuodamasis su kitais projekte jau dalyvavusiais vyrais, Ž.Savickas priminė, jog svarbiausia, kad pačios moterys būtų patenkintos savimi.

Sparčiai populiarėjančios elektroninės muzikos grupės „Electronic I“ vokalistas Paulius Sinkevičius vos prakalbęs pripažino, jog muzika, o ne žodžiais jam lengviau išreikšti savo emocijas, todėl pasimatymo metu pasiūlytų merginai paklausyti jo kūrybos. Paulius atskleidė, jog ne tik moterys moka vilioti vyrus – jie taip pat turi savo slaptų ginklų.

Visi kalbinti vyrai – skirtingi, tačiau visų gyvenimus lydi moterys – vaikystės pasakų fėjos, tikros iliuzijų meistrės, tobulo kūno sudėjimo gražuolės, dainingosios Džuljetos...

Projektas „Žymūs vyrai apie moteris“ jau įpusėjo, tad nemačiusius kviečiame pažiūrėti, ir pranešame, kad kituose siužetuose supažindinsime Jus su dar dviem skirtingų sričių atstovais – žymiu fotografu Gediminu Žilinsku bei radistu Jonu Nainiu-Jovani.

Ar Gediminas Žilinskas turi jį įkvepiančią mūzą? O kaip jam kuriant erotines fotografijas pavyksta atsispirti moteriškam grožiui? Ar radistas Džovanis po vedybų vis dar atkreipia dėmesį į patrauklias moteris? Atsakymų laukite kituose vaizdo siužetuose.

Projekto partneriai – naujausia „Philips“ lazerinė barzdakirpė ir „Viči“ jūros gėrybių produktai. Vaizdo siužetus kuria ir prodiusuoja kompanija „Impact Media“.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai