Ar įmanoma išsaugoti odos jaunystę be botokso ir plastinių operacijų?

Moteris / Reklamos užsakovo nuotr.
Šaltinis: Reklama
AA

Kaip išsaugoti odos jaunystę? Ar iš viso įmanoma tai padaryti? Be sintetinių užpildų, plastinių operacijų ar botokso injekcijų. Lietuviškos kosmetikos „Driu Beauty“ kūrėja Indrė Urbanavičienė yra įsitikinusi, kad atitolinti senėjimo procesus ir leisti odai senti gražiai yra misija įmanoma, tik tam reikia šiek tiek žinių, kantrybės renkantis kosmetikos priemones ir kasdien bent po 10-15 minučių savo laiko skirti būtent odai.

Indrė išskiria kelis svarbius dalykus, kai kalbame apie odos priežiūrą: „Pirma yra svarbi pastovi ir švelni kasdienė odos priežiūra, antra – labai svarbu visur ir visada saugoti odą nuo saulės spindulių, trečia – pasirinkti tinkamas pagal odos tipą, būklę ir amžių švelnios, bet turtingos sudėties kosmetikos priemones, ir ketvirta – gyvenimo būdas: pakankamas miegas, sportas ir judėjimas, sveika mityba ir gebėjimas valdyti stresą yra gražios odos paslaptys.“

Sunkiausia dalis – išsirinkti savo odai tinkančias kosmetikos priemones, būtent todėl „Driu Beauty“ kiekvieną pirkėją konsultuoja asmeniškai, išsiaiškina jo odos poreikius ir parenka būtent jo odai labiausiai tinkamą priežiūros rutiną.

Asmeninis ryšys su pirkėju bei odai draugiška aukštos kokybės kosmetika yra išskirtiniai šio gamintojo bruožai, padedantys patenkinti net reikliausio pirkėjo poreikius. 

„Driu Beauty“

Kodėl verta pasitikėti būtent „Driu Beauty“ kosmetika? Nes kosmetikos sudėtis atspindi asmenines jos kūrėjos Indrės savybes – maksimalizmą ir perfekcionizmą, o tai reiškia, kad į priemones įdėta viskas, ko reikia jūsų kasdieniams odos poreikiams patenkinti. Tai reiškia, kad aktyvių medžiagų koncentracijos padės ilgiau išlaikyti odos jaunystę ir efektyviai kovoti su aplinkos poveikiu.

Tikrai galima drąsiai sakyti, kad ši lietuviška kosmetika lepina savo pirkėjų odą turtingomis sudėtimis ir tikrai nemenku sąrašu aktyvių medžiagų kiekviename produkte, visai nesvarbu, ar tai bus prausiklis, ar veido serumas.

Kaip tik šių metų pradžioje buvo pristatyta dar viena „Driu Beauty“ naujiena – retinolio serumas su 0,3% retinolio, viena iš 2022-ųjų metų trokštamiausių kosmetinių medžiagų. Ši priemonė skirta intensyviai brandžios odos priežiūrai.

„Mes nesivaikome madingų naujovių, naudojame tai, kas turi tvirtus mokslinius įrodymus, todėl daugiausia mūsų kosmetikos sudėtyse rasite klasikines medžiagas. Tačiau nesakome „ne“ naujoms tyrimais patvirtintoms sudėtinėms dalims, tad produktų sudėtys papildomos ir kruopščiai atsirinktomis inovacijomis“, – sako šios kosmetikos kūrėja Indrė Urbanavičienė.

Retinolio serumo sudėtis tai ir atspindi – stipriausiai su odos pokyčiais kovojantis retinolis yra dar labiau aktyvinamas inovatyvaus ir tvaraus Beauactive komponento bei kitų mokslo bei laiko patikrintų kosmetinių medžiagų. 

„Driu Beauty“

Lietuviškos kosmetikos „Driu Beauty“ gamintojas siūlo ne tik protingus ir mokslo pagalba sukurtus kosmetikos produktus, bet didelį dėmesį skiria ir tvarumui bei gamtos išteklių saugojimui.

Nors įmonė siūlo prabangią kosmetiką, tačiau jos nepakuoja į antrinę pakuotę. Taip pat savo pirkėjams siūlo daugiafunkcinę ir universalią „Wise Unisex“ kosmetikos liniją, kuri skirta naudoti tiek vyrams, tiek moterims, o taip pat ir visiems šeimos nariams.

Vienas pagrindinių šio gamintojo tikslų – kurti multifunkcines kosmetikos priemones, kurios gebėtų pilnai patenkinti visus žmogaus odos poreikius, ir mažinti vartojimą, ant kosmetikos stalelio paliekant vos kelias aktyvias ir veiksmingas grožio priemones. 

„Driu Beauty“ (9 nuotr.)
+3

Skaitykite daugiau