Ar Gigi Hadid verta supermodelio titulo? 5 atsakymai

Gigi Hadid / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-02-04 16:43
Mada – nepastovi, vis keičia favoritus. Dabar žvaigždė – Gigi Hadid. Ji BFA buvo išrinkta 2016 m. Tarptautiniu metų modeliu. Kaip tik tų metų pavasarį aktorė Rebecca Romijn užsipuolė Gigi, kad toji niekada nebus tikras supermodelis ir kad turėti gausiai lankomą Instagramo paskyrą ir būti populiariai – ne tas pats, kas būti tikrai profesionalei.

Iš tiesų, Gigi Instagramas turi 16 milijonų sekėjų, ji vadinama stiliaus ikona, auksine mergaite ir t. t. Bet ar tai kertasi su jos profesiniais gebėjimais?

Po R.Romijn puolimo Gigi reitingai dar labiau šovė į viršų. Ji net pirmą kartą gavo „Victoria's Secret“ sparnus ir pirmą kartą pateko ant amerikietiškojo „Vogue“ viršelio. Ką tai reiškia? Jautrų palaikymą ar pelnytą kilimą karjeros laiptais?

Jūsų dėmesiui – ­5 atsakymai.

1. Net jei Gigi neturėtų jokio darbo, mirti iš bado jai negresia. Jos mama – modelis ir aktorė Yolanda Foster (Hadid), tėvas Mohamedas Hadidas – oligarchas, patėvis Davidas Fosteris – muzikos prodiuseris, turintis net 16 „Grammy“ apdovanojimų. Tačiau Gigi niekada netinginiavo. Kalbos apie jos „staigų“ išgarsėjimą – visiška nesąmonė. Apie profesionalumo stoką – taip pat. Gigi pradėjo dirbti modeliu vos dvejų ir ilgą laiką buvo „Baby Guess“ ir „Guess Kids“ reklamos veidas. Kai tai ėmė kenkti mokslams, teko daryti pertrauką. Bet 2011 m. Gigi vėl pasirodė reklamose ir nuo to laiko dirba modeliu. O šešeri metai – didžiulis stažas.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

2. Modeliai puikiai žino, kad jų darbui reikia ne vien kojų ir gražaus veido. Svarbiausia – mokėjimas bendrauti. O Gigi tai moka. Geriausias įrodymas – jos puikūs santykiai su broliais ir sesėmis, kurių yra net devyni: du – Bella ir Anvaras ­– tikri, dvi seserys – bendro tėvo ir dar penkios – patėvio. Tarp geriausių Gigi draugių – mama, visada mokiusi savo atžalas mylėti ir gerbti žmones. Jos žodžius apie modelio darbą duktė irgi įsikalė į galvą ­– kažko pasiekti gali tik pati darbščiausia ir nekelianti problemų mergina; o jei tokia nebūsi, visada atsiras geresnių, gražesnių, pasiryžusių sunkiau dirbti. „Apie tai visada galvoju per fotosesijas, ypač kai sergu ar būnu pavargusi. Mūsų darbas – ne biuro darbas, kur kolega supranta, kad kiekvienam būna dienų, kai viskas krenta iš rankų.“

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

3. Gigi apdovanojimas – ne tik jos, bet ir visų moterų pergalė. Nes jos figūra nėra ideali modelio figūra. Tikras vyras sakytų, kad ji – seksuali, o interneto „troliai“ vadina Gigi storule. Mergina neketina graužti salotos lapų, nors dėl tų komentarų priverkė ne vieną pagalvę, o ir pati, matyt, turi kompleksų. Buvo metas, kai ji eidavo iš kastingo į kastingą ir nieko nepešdavo. O kai prieš ketvertą metų mados redaktorė Carine Roitfeld panoro nufotografuoti Gigi Hadid „CR Fashion Book“ viršeliui, mergina kelis kartus perklausė, ar tikrai – ją, ar nieko nesupainiojo? C.Roitfeld ir buvo tas žmogus, kuris pavertė G.Hadid žvaigžde.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

4. Gigi galima kaltinti kuo nori, tik ne abejingumu savo kūnui. Ji visą gyvenimą sportuoja. Ne rytais bėgioja ristele ar lanko madingą sporto klubą, o daro tai, kas ją traukia. Vaikystėje ji leido laiką su žirgais ir tapo profesionalia jojike. Paauglystėje žaidė tinklinį, buvo mokyklos komandos kapitonė. Tinklinio teko atsisakyti, kai dėl modelio darbo išvyko į Niujorką, bet buvusios komandos draugės ligi šiol yra Gigi draugės. O dabar ji lanko boksą, nes „tik ten vyrams esu ne manekenė, o toks pat vyrukas, kaip jie“.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

Beje, per Milano mados savaitę buvo toks incidentas. Modelį iš užpakalio sugriebė ir pakėlė toks Vitalijus Sediukas. Vyras daro sau piarą tuo, kad puldinėja garsenybes; jis ne kartą buvo vilktas nuo raudonojo kilimo ir net suimtas už Brado Pitto užpuolimą. Paprastai žvaigždes nuo jo gelbėdavo asmens sargybiniai. O treniruota Gigi taip smogė jam alkūnėmis, kad V.Sediukas spruko neatsigręždamas.

„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.
„Scanpix“/„SIPA“ nuotr.

5. Gigi blaiviai vertina savo padėtį. Sunkiai siekusi karjeros, ji žino, kad kada nors teks atsisveikinti su modelio darbu. Todėl ne tik vaikšto podiumu, bet ir studijuoja kriminalinę psichologiją. Gali būti, kad ateityje ji padės policijai kurti žudikų profilius. Arba, kaip pati juokauja, tikrins faktus serialui „C.S.I. Niujorkas“.

Elaima.lt

Naujausi straipsniai