Ar atpažinsite, kokia žinoma moteris užfiksuota archyvinėse nuotraukose?

Fausta Marija Leščiauskaitė vaikystėje / Asmeninio albumo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-10-20 14:58
Filmuose jau tradiciniu pokštu galima pavadinti šeimyninių nuotraukų albumų vartymą: kai kurie tuomet atrodę įspūdingi kadrai šiais laikais gali kelti tikrą šypseną.

Neseniai socialiniuose tinkluose viena žinoma moteris pasidalino nuotraukomis, kuriose jai 6, 7 ir 9 metai. Kadrų herojei prisiminti situacijas bei tikslius metus – nesunku.

„Pagal įvykius atgaminau. Pirma klasė – viskas aišku, pirma kelionė į užsienį nepamirštama, plius, tame laive, kuriame esu nufotografuota, čiut neapsivėmiau, tai irgi nepamirštama. O kitas dvi pagal tai skiriu, kad brolis dar visai jaunas“, – pasakojo nuotraukose užfiksuota „Užkalnio žurnalo“ vyriausioji redaktorė Fausta Marija Leščiauskaitė.

Nuotraukose šalia Faustos – 6-eriais metais jaunesnis brolis. „Jis yra tas žmogus, už kurį aš ir gyvybę, ir pinigus, ir viską, ką turiu ir ko neturiu, atiduočiau. Kai buvau maža, nelabai norėjau, kad sekiotų paskui mane, o jis buvo labai mielas ir lipšnus. Varydavo iš proto. Bet augant kažkaip taip susidėliojo, kad visada būdavom vienas už kitą.

Aš jam tampydavau už plaukų, jis mane visaip erzindavo ir rodydavo grimasas, bet niekada vienas kito neskųsdavom tėvams ir niekam kitam. Pamenu, buvo vakarėlis namie, tėvai išvykę. Skambina į laidinį telefoną, brolis pakelia, klausia, kur Fausta. Brolis sako, kad pečių kūrena, o iš tikrųjų lubos kilnojasi nuo muzikos ir šokių.

Žodžiu, mano brolis yra mano prote, kraujyje, širdyje, ir aš kažkaip tikiu, kad ir jis mane myli, nors abu esam sunkių charakterių ir tikrai ne aukseliai“, – pasakojo moteris.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai