Ar 51-erių Robin Wright ištekėjo už 20 metų jaunesnio mylimojo?

Robin Wright / „Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-03-13 08:00
Amerikiečių aktorė ir režisierė Robin WRIGHT (51) gerbėjams įsiminė iš vieno sėkmingiausių politinių televizijos serialų „Kortų namelis“. Jos pabrėžtinas kalbėjimas apie tai, kad geriausiai gyvenime pasijuto tik perkopusi 50-metį gal ir būtų praslydęs pro ausis – apie tai kalba dažna moteris, jei ne kur kas jaunesnis bičiulis šalia.

Tai 31 metų mados namų „Saint Laurent“ ryšių su VIP klientais vadybininkas Clement Giraudet. Pastarąjį kartą pora pastebėta praėjusią savaitę Paryžiuje, futbolo varžybose tarp Madrido „Real“ ir prancūzų „PSG“ komandų „Parc des Princes “ stadione. Varžybos jau seniai praėjo, o spėlionės, ar tik Robin Wright ir Clement Giraudet nesusituokė, sklando iki šiol. Mat pora mūvėjo vienodus žiedus ant bevardžių pirštų, praneša People.com.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Pora susipažino 2017 m. gegužę Kanų kino festivalio metu, pirmą kartą juodu kartu pastebėti taip pat futbolo varžybose Paryžiuje praėjusį rugsėjį. Kalėdinį laikotarpį jiedu praleido Tahoe kurorte Kalifornijoje, „Squaw Valley resort“ viešbutyje.

Clement Giraudet dirbo ir su tokiais garsiais mados ženklais kaip „Christian Dior Couture“, „Balmain“. Vyras be prancūzų šneka anglų ir ispanų kalbomis.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

O štai apie Robin Wright – ilgas pasakojimas.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Televizijos seriale „Kortų namelis“ ji vaidina pirmąją ponią Klerę Andervud – savimi pasitikinčią, stiprią ir net negailestingą moterį, prezidentu tapusio kongresmeno (aktorius Kevinas Spacey) žmoną, sugebančią bet kokioje situacijoje neprarasti savitvardos.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Robin Wright „Kortų namelyje“ ne tik vaidino – kaip prodiuseris Davidas Fincheris žadėjo, ji režisavo ne vieną garsaus serialo dalį. Serialas atnešė aktorei „Auksinį gaublį“. Be to, išsikovojo, kad jos honoraras būtų ne mažesnis nei kolegos vyro – iš pradžių Kevino Spacey atlygis už vieną seriją buvo gerokai didesnis.

Kad yra geriausios fizinės formos ir dvasinės būsenos, ji suprato perkopusi 50-metį. Tam įtakos turėjo vaidmuo pagal komiksus sukurtame veiksmo filme „Nuostabioji moteris“. Jame Wright tapo kovos meno mokytoja – bebaime amazonių karvede.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.

Jos biografijoje – 20 metų trukusi santuoka su antruoju vyru ir dviejų vaikų tėvu aktoriumi Seanu Pennu. Jiedu išsiskyrė 2010-aisiais. Atgauti gyvenimo džiaugsmą Wright padėjo santykiai su gerokai jaunesniu kolega Benu Fosteriu (36) („Nė su vienu vyru tiek nesijuokiau, nesikalbėjau, neskaičiau ir nesilankiau vakarėliuose“), nors po dviejų bandymų susižadėti jie 2015-aisiais pasuko savo keliais.

Romanas moteriai padėjo susidoroti su tuščių namų sindromu – jųdviejų su Seanu Pennu dukra Dylan (26) ir sūnus Hopperis (23) pradėjo karjeras ir kuria savo gyvenimus.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

Vida Press nuotr.
Vida Press nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai