Apsitempęs rožinį triko ir pasidažęs lūpas Algis Ramanauskas virto Madonna

Algis Ramanauskas / Viganto Ovadnevo nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2012-09-08 19:32
Šeštadienio vakarą vykusioje ketvirtojo „Šok su manimi“ projekto sezono premjeroje netrūko staigmenų. Bene netikėčiausia jų – jėgas ant parketo mėginsiančio Algio Ramanausko šou. Televizijos laidų vedėjas tarsi pakartodamas Vytauto Šapranausko pasirodymą per TV3 sezono atidarymą virto moterimi.

Tąsyk Freddie Mercury įkūnijęs Vytautas Šapranauskas scenoje pasirodė su sijonu ir aukštakulniais. Tiesa, A.Ramanauskas virto ne ką mažesne žvaigžde, pačia popkaraliene Madonna.

Viganto Ovadnevo nuotr.
Viganto Ovadnevo nuotr.

Humoro jausmu pasižymintis Algis imitavo dainos „Hung Up“ klipą. Atėjo į „sporto salę“, pasileido muziką, nusirengė likdamas tik su rožiniu triko. Publika leipo juokais tiek dėl tariamai rimto A.Ramanausko veido, tiek dėl triko ir moteriškų šokio batelių derinio, tiek dėl rožinių lūpų ir šviesių pusilgių plaukų peruko. Pritariantys šokėjai kėlė Algį į orą, o pasirodžiusios merginos glostė plaukuotas kojas.

Naujai iškeptas šokėjas, kad ir parodijuodamas Madonną, pademonstravo gerai pramokęs judesius ir tikrai sukėlė šypsenas visiems tiesioginės transliacijos žiūrovams.

Viganto Ovadnevo nuotr.
Viganto Ovadnevo nuotr.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai