Apsilankiusi restorane Chrissy Teigen ten dirbusią moterį paliko be žado

Chrissy Teigen / „Scanpix“/AP nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-11-05 08:30
Dainininko Johno Legendo žmona, modelis ir rašytoja Chrissy Teigen nuo šiol bus įtraukta į sąrašą, kuriame puikuojasi Mattas Damonas, Taylor Swiftt ir kiti garsūs žmonės. Į sąrašą, kuris priklauso dosniausioms pramogų pasaulio asmenybėms.

Visai neseniai nedideliame miestelyje, mėsos patiekalus siūlančiame restorane vakarieniavusi Chrissy Teigen savo elgesiu nustebino tą vakarą ją aptarnavusią Mikayla Scott.

Padavėja prisimena, kai kepsnių namuose pamačiusi garsenybę ji labai išsigando, jautėsi nervingai ją aptarnaudama. Bijoti iš tiesų nebuvo ko. Su giminaite papietavusi Ch. Teigen aplink jas šokinėjusiai moteriai paliko tūkstantį dolerių arbatpinigių.

„Scanpix“ nuotr.
„Scanpix“ nuotr.

„Chrissy Teigen sąskaita buvo vos du šimtai dolerių, o ji paliko man visą tūstantį“, – prisimena Mikayla.

Tą vakarą Chrissy Teigen vyras Johnas Legendas taip pat lankėsi miestelyje, esančiame 30 kilometrų nuo jo gimtųjų namų. Nors restorane su žmonas jis tada nevakarieniavo, bet buvo pastebėtas žiūrintis varžybas mieste.

Padavėja užsienio žiniasklaidai sakė, kad dalimi gautų pinigų ji pasidalijo su restorane dirbančiais žmonėmis, o kitus pinigus skyrė savo automobilio remontui.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai