„Apsėstasis“ Marilyn Mansonas kūrė pragarą Kauno arenoje

Marilyn mansonas / Eriko Ovčarenko / 15min nuotr.
Autorius: Šarūnas Bulota
Publikuota: 2012-06-12 21:58
„Turėčiau jus apsėsti“, – prasidėjus „Hey Cruel World...Tour“ koncertui Kauno „Žalgirio“ arenoje pareiškė skandalingasis rokeris Marilyn Mansonas.

Jį galbūt prajuokino prieš pasirodymą netoli arenos kelių vienuolių ir grupelės dievobaimingų moteriškių surengta pasipriešinimo jo „nešamai velnio sėklai“ akcija ir prieš koncertą anksčiau Lietuvoje sukeltas ažiotažas dėl neva jo propaguojamo blogio.

Ekstravagantiška išvaizda ir pasirodymais išgarsėjusio industrial roko atlikėjo gana negausiai susirinkusiai publikai teko ilgokai palaukti. Jį apšildžiusi Kauno roko grupė „Rebelheart“ savo pasirodymą baigė prieš 20.30 val., o amerikietis ant scenos pasirodė tik po geros valandos.

Užtemus šviesoms ir pasigirdus nekantrioms ovacijoms, pasigirdo įžanginė sitaros melodija, pasirodė tamsiu audeklu uždengta scena, ant kurios matėsi juodai apsirengusių muzikantų siluetai. Po kelių minučių audeklas nukrito, o Marilyn Mansonas ir jos grupė griebė jautį už ragų – žemai nuderintos fuzuotos gitaros, „kieti“ būgnai ir kriokiantis vokalas publiką nupirko nuo pirmųjų akordų.

Ponas velnias scenoje buvo apsirengęs juodu odiniu apdaru ir skrybėle, kuriuos netrukus nusimetė ir liko tik su juodais marškinėliais ir odinėmis kelnėmis.

Mansonas atrodo buvo nepamiršęs jau senokai Vilniuje surengto koncerto: „Kaip Lietuva laikotės? Prabėgo jau devyneri ilgi metai nuo paskutinio susitikimo“.

Audringais plojimai ir garsiais šūksniais kiekvieną naują dainą palaikę klausytojai labiausiai laukė populiariausių Marilyn Mansono atliekamų dainų „Sweet Dreams (Are Made of This)“, „Personal Jesus“, kurias, beje, sukūrė grupės „Eurythmics“ ir „Depeche Mode“. Jas išgirdę – tiesiog pašėlo.

Daugiau kaip dvi valandas trukusį pasirodymą Marilyn Mansonas baigė išvartydamas būgnus ir aukštai į viršų išmesdamas mikrofoną.

Koncerte apsilankė labai marga publika, joje sukiojosi grupės „ŽAS“ narys Marius Berenis, poetas Kęstutis Navakas, ekstremalaus metalo kolektyvo „Nahash“ muzikantai, fotografas Rolandas Vilkauskas-Pripsas, dainininkas Merūnas Vitulskis su žmona, „Žalgirio“ fizinio parengimo treneris Sigitas Kavaliauskas.

Vienam skandalingojo atlikėjo gerbėjui koncertas baigėsi net neprasidėjęs – per daug įsiaudrinęs fanas laikė užuolaidą, neleisdamas darbuotojams uždengti scenos, todėl apsaugos buvo išprašytas lauk.

15min.lt

Naujausi straipsniai