„Apsaugines“ kaukes su skyle šiaudeliui pristačiusi dizainerė tapo pajuokos objektu

Apsauginės kaukės su skyle šiaudeliui/Socialinių tinklų nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Sušvelninus karantino sąlygas, žmonės visame pasaulyje ieško įvairiausių išeičių kaip paversti rekomenduojamu „aksesuaru“ tapusias kaukes kuo praktiškesnėmis. Tiesa, patogumo ieškantys savadarbiai internete tampa vis didesniu pajuokų objektu.

Inovatyvių sprendimų netrūksta abiejose barikadų pusėse – tiek mados pasaulyje, tiek sveikatos apsaugos sektoriuje.
 
Pavyzdžiui, Rytų Kentukio universiteto studentė Ashley Lawrence sukūrė kaukes, kurios lengviau leistų bendrauti nebyliams, dažniausiai skaitantiems sakinius iš lūpų. 

O štai New York Post neseniai pristatė dizainerės Ellen Macomber kurtas „modernesnes ir madingesnes“ kaukes. Siūlomas žvyneliais puoštas variantas stebino specialiai šiaudeliui palikta skylute. Nors pati kūrėja tikino, kad „taip saugiau“ siurbčiosite mėgstamą gėrimą, juodo humoro šalininkai netruko pastebėti – „skylutė puikiai tiks ir ligoninėje įstatant plaučių ventiliatorių.“

Be šių netikėtų sprendimų, socialiniuose tinkluose išpopuliarėjo ir azijietės, geriančios per kaukę su šiaudeliu nuotrauka. „Azijiečiai viską apgalvoja“, – skelbė internautai. Apsauginė kaukė turėjo ne tik skylutę, bet ir kamštuką jai uždaryti. 

„Ellen Macomber su savo blizgučiais teigia viską išsprendusi, bet jos variantas – tikrai ne pirmasis“, – ūžė internetas. 

Dėl savo naujo „išradimo“ pajuokos objektu virtusi New York Post žvaigždė E. Mocomber užsienio žiniasklaidai gynėsi – kaukės niekad nebuvo pristatomos kaip medicininės paskirties.

„Aiškiai savo tinklalapyje nurodžiau – jos neapsaugo nuo jokio viruso“, – vėliau kalbėjo Ellen.

Žinoma, medikai, kurių komentaro taip pat buvo paprašyta, vienareikšmiškai rekomendavo nepasikliauti tokiu „aksesuaru“ ir nurodė, kad geriausia dėvėti paprastas, žvyneliais ir skylėtu dizainu neišsiskiriančias kaukes.

Skaitykite daugiau