Aprangos gudrybės, kurios padės „pabranginti“ jūsų įvaizdį

Stilinga mergina / „Fotolia“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-07-21 09:51
Norite, kad jūsų stilius atrodytų lyg iš žurnalo viršelio, tačiau negalite tam skirti krūvos pinigų? Kad atrodytumėte lyg žvaigždė, kasdien pildyti savo spintos brangiausiais dizainerių kūriniais tikrai nereikia!

Portalas womanitely.com pataria, kaip išmokti apsipirkti, kaip laikyti savo drabužius ir ką daryti, kad jūsų stilius atrodytų prabangesnis.

Neišlaidaukite įprastiems drabužiams

Kalba čia sukasi apie angliškai vadinamus „basic“ pirkinius: marškinėlius (T-shirts), įprastas kelnes ar džinsus, paprastas sukneles ar sijonus. Už juos tikrai neverta pakloti didžiulių pinigų sumų, mat tai drabužiai, kurie sudarys jūsų spintos pagrindą ir bus nešiojami itin dažnai.

O ir dažniausiai – tiek ir prabangesnėse, tiek ir pigesnėse parduotuvėse jie atrodo taip pat. Tad kam gi šiuo atveju mėtyti pinigus už prekės ženklą?

Pinigus verčiau pataupykite išskirtinesniems drabužiams arba tiems, kurie šiuo metu yra ant bangos: odiniam švarkeliui, plėšytiems džinsams ar midi sijonui!

Venkite rudų ir žemės tonų atspalvių

Ruda, juoda, rausvai violetinė, alyvuogių – šios spalvos dažniausiai vos po keletos skalbimų išblunka, ypač, jei šiomis spalvomis yra nudažyti prastos medžiagos drabužiai.

Jei norite mėgstamais drabužiais džiaugtis ilgiau, verčiau jau rinkitės šviesesnes spalvas ar pastelinius atspalvius: baltą, melsvą, švelniai geltoną ir pan. O jei vis dėlto savo stiliaus be tamsesnių spalvų neįsivaizduojate, teks investuoti į geresnės kokybės drabužius.

Gan prabangiai atrodo ir smėlio, kreminė ar kupranugario spalva, ypač renkantis viršutinius drabužius ir kelnes. Šviesios smėlinės spalvos kelnės ir balti marškiniai – tai nemirštanti prabangos klasika.

Įsigykite garų lygintuvą

„Fotolia“ nuotr.
„Fotolia“ nuotr.

Bet kurie drabužiai atrodys nekaip, jei bus susiraukšlėję ir netvarkingi, todėl lyginti juos būtina. Vis tik daugelio sintetinių medžiagų lyginti įprastu lygintuvu nerekomenduojama, būtent dėl to vertėtų įsigyti garų lygintuvą.

Jis ne tik puikiai išlygins bet kokios medžiagos drabužius, bet ir pašalins nemalonius kvapus, tad drabužių nereikės taip dažnai skalbti. Kvapus puikiai pašalina ir kiek vėsesnis oras, tad jei nenorite vos vieną kartą dėvėtų drabužių iš karto kišti į skalbimo mašiną, juos nakčiai (sausus) pabandykite padžiauti lauke.

Atsikratykite senų drabužių

Galbūt tai ir taip akivaizdu, bet visgi pripažinkite – yra drabužių, kuriuos be galo mėgstame, net jei ant jų ir atsirado niekaip nepašalinama dėmė arba – dar blogiau – nedidelė skylė.

Užteks įtikinėti save, kad to niekas nepastebės – jei matote jūs, matys ir kiti, tad sugadintus drabužius verčiau išmeskite. Ir nėra čia ką galvoti!

Kreipkite dėmesį net į menkiausias detales

Štai jums puikus ir daug investicijų nereikalaujanti patarimas. Radote parduotuvėje nepaprastai gražų megztinį, tačiau norite, kad jis atrodytų kiek prabangiau? Neretai visą vaizdą sugadina plastikinės sagos, būtent jos ir sukelia „pigumo“ įspūdį. Tad imkite adatą ir siūlą į rankas, nusipirkite patinkančias sagas ir jas persisiūkite. Nepamirškite, kad net ir mažiausios detalės gali tapti labai reikšmingos.

Jei mokate siūti, drabužius galite „pagyvinti“ ir pati – galbūt turite baltą neįdomią palaidinę? Pabandykite jos kraštus apsiūti juodais nėriniais, tokiu atveju palaidinė atrodys prabangiau ir bus įdomesnė.

Nebijokite eksperimentuoti ir žaisti su savo stiliumi. Juk tik taip atrasite tai, kas labiausiai tinka jums!

Ji24.lt
Temos:
Mada Stilius

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama