Apniukusį rugsėjo dangų Vilniuje skaidrino Jurgos dainos ir vaizdo klipo premjera

Jurga Šeduikytė naujojo klipo „So Blue“ pristatymo koncerte Vilniuje / Gretos Skaraitienės nuotr.
Autorius: Karina Ziminaitė
Publikuota: 2012-09-05 20:43
Dainininkė Jurga trečiadienio vakarą Vilniaus „Vasaros terasoje“ pakvietė gerbėjus į naujojo klipo „So Blue“ premjerą. Šis koncertas bus pirmasis iš dviejų, skirtų pristatyti naująjį režisieriaus Ričardo Matačiaus ir spalvingos kūrybinės grupės darbą.

Koncerto Vilniuje svečiai tapo pirmaisiais, kurie gavo galimybę išvysti dar niekur nerodytą Jurgos klipą ir išgirsti pačią dainą „So Blue“. Tai – pirmasis kūrinys iš spalio pabaigoje pasirodysiančio naujo Jurgos muzikinio albumo. Renginio metu dainininkė neslėpė džiaugsmo naujuoju kūdikiu, tačiau prieš pristatydama didžiąją naujieną klausytojams atliko dainų iš projekto „MetroNomes“ ir senųjų, itin mylimų savo kūrinių.

Gretos Skaraitienės nuotr.
Gretos Skaraitienės nuotr.

Renginio metu Vilniaus mokytojų namų kiemelis buvo apypilnis. Stovėdami, ar susėdę prie stalelių Jurgos kūrybos gerbėjai gerosi melodingomis jos dainomis ir negailėjo plojimų. „Kaip laikotės? Aišku, vasara baigėsi, bet mums reikia rudens. Kitaip Lietuvoje žmonės nemokėtų džiaugtis vasara. Labai džiaugiuosi, kad atėjote, ačiū“, – į publiką kreipėsi Jurga.

Žinoma, ryškiausiu vakaro akcentu tapo paslaptingoje pelkėje gimusio vaizdo klipo premjera, palikta pačiam koncerto finalui. „Jame persipina mistikos ir realybės elementai, bet kartu ir ironiškas požiūris į tai – nebandoma nuslėpti, kad visa tai – iliuzija“, – Žmonės.lt yra sakęs operatorius Simonas Glinskis.

Vaidybiniame klipe „So Blue“ filmavosi ne tik Jurga, bet ir aktoriai Ainis Storpirštis, Valentinas Krulikovskis, Dovilė Šilkaitytė, Vaidotas Paliulionis bei kiti.

Pristatome Žmonės.lt skaitytojams naujausią Jurgos klipą „So Blue“:

 

Pasipuošė kasytėmis ir „juodomis akimis“

Gretos Skaraitienės nuotr.
Gretos Skaraitienės nuotr.

Jurga specialiai pasirodymui pasirinko įspūdingai atrodančią šukuoseną iš ilgų kasyčių ir į viršų sukeltų plaukų. Pasak atlikėjos, jos plaukais rūpinosi puikiai kasytes pinanti šukuosenų meistrė Viktorija Vitkauskienė ir merginos pusseserė Julija Bonkevičienė. Jurgos apranga, kaip įprasta, buvo neiššaukianti, atlikėja pasipuošė trumpa juoda suknele. Įvaizdį atlikėjai parinko stilistė Vidmina Stasiulytė.

Arčiau scenos buvę gerbėjai galėjo pastebėti ir sodria vyšnine spalva dažytas dainininkės lūpas, ir patamsėjusias akis. Portalui Žmonės.lt Jurga prisipažino specialiai koncertui įsidėjusi juodus akių lęšius. Dainininkės grimu rūpinosi Julija Estko.

Kūrybinė grupė

Kūrinį „So Blue“ aranžavo Snorre Bergerud iš grupės „Rasabasa“;
Klipo režisierius – Ričardas Matačius;
Operatorius – Simonas Glinskis;
Klipe vaidina: Jurga Šeduikytė, Ainis Storpirštis, Valentinas Krulikovskis, Dovilė Šilkaitytė, Vaidotas Paliulionis ir kiti.
Dizainerė – Vidmina Stasiulytė;
Dailininkas – Paulius Kisielis.

PRIMENAME, kad ketvirtadienį, rugsėjo 6 dieną, 12 val. Jurga lankysis Žmonės.lt ir 15min.lt redakcijoje bei atsakys į skaitytojų klausimus.

Rugsėjo 6-ąją susitikti su Jurga kviečiami ir kauniečiai, kurie atlikėjos dainų nuo 20 val. klausysis ir naująjį klipą išvys „Ryšių kiemelyje 837“ (Rotušės a. 20). Bilietų kaina – tik 10lt!

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai