Aplink pasaulį keliavusi pora pasakoja tai, ko internete nerasite

Deimantė Rimkienė ir Karolis Rimkus su Beata Tiškevič / Karolio Mankausko nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2018-05-23 17:09
Metę darbus ir aštuonis mėnesius po pasaulį keliavę Deimantė Rimkienė ir Karolis Rimkus, sako, kad žmonės išvyksta į tokias keliones arba kažko ieškodami, arba nuo kažko bėgdami.

Visiems kyla praktinis klausimas – kiek tam reikėjo pinigų? Karolis sako, kad tai priklauso nuo to, ką nori veikti, ką esi pasiryžęs paaukoti. Paprastai, keliaudami Pietryčių Azijoje jie skaičiavo, atsižvelgdami į informaciją internete, kad dienai vienam žmogui prireiks 15-20 dolerių, o lova hostelyje kainuodavo nuo 3 dolerių. Tik per Kalėdas pasilepinę, Indonezijoje jie išsinuomojo apartamentus su lauko terasa ir privačiu baseinu. Nustebsite sužinoję – tai kainavo viso labo 30 eurų.

„Kelionėje dingsta laiko pojūtis, laiko tėkmė. <...> Nebe taip tampa svarbu kažko nepadaryti, nesuspėti“, – sako Deimantė, –„Laimė gali turėti kitokių formų“, – tęsė ji.

Visa įkvepianti Deimantės ir Karolio istorija apie tai, kaip gimė jų sprendimas keliauti, kaip kelionės keičia žmogų, kokių įspūdžių jie parsivežė, apie savanorystę kelionių metu, apie tarpusavio santykių evoliuciją – „Žinių radijo“ laidoje „Pasimatymai“. Šioje laidoje išgirsite ne apie tai, ką jie matė, o apie tai, ką patyrė kaip žmonės, kaip pora. O to, besiruošdami savo kelionei, neišgūglinsite.

Naujausi straipsniai