Apiplėšto grožio salono įkūrėja Milita Daikerytė: „Šį kartą, bijau, teks kovoti ne su vagimis, o su policija“

Milita Daikerytė / Irmanto Gelūno / 15min nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-15 12:13
Pirmadienio rytas žinomai verslininkei Militai Daikerytei prasidėjo šoku – apiplėštas jos įkurtas grožio salonas „Studio M“.

Kad Vilniaus centre esantis salonas apvogtas, pastebėjo praeiviai – jie ir iškvietė policiją. Militai Daikerytei naujieną pranešė pirmoji į darbą atskubėjusi jos komandos narė.

Pavogtas kompiuteris, telefonas ir pinigai iš kasos. Nuostoliai tikslinami.

„Nuo 10 valandos ryto jau turėjo dirbti komanda – visus užrašytus klientus perkėlėme į vėlesnį laiką, nes šiuo metu vyksta tyrimas“, – portalui Žmonės.lt sakė salono savininkė.

Tai jau antras įsilaužimas šiais metais, pirmąsyk vagystė padaryta sausio mėnesį. Pasak Militos – braižas toks pat.

„Specialiai taip man daroma kažkokios vienos grupuotės, vienų užsakovų, kurie nori man pakenkti, žaidžia kažkokį žaidimą. Yra žmonių, kurie man jaučia simpatiją, bet yra ir tokių, kurie jaučia antipatiją, pavydą. Negaliu įvardinti ko nors konkrečiai, net nenoriu tokio minties impulso siųsti kurių nors žmonių adresu, bet peršasi tik tokia išvada. Čia ne tas atvejis, kai narkomanams pritrūko pinigų dozei ir jie sumanė taip pasipelnyti, tikrai ne“, – įsitikinusi Milita Daikerytė.

Ar įmanoma pakenkti verslui pavogus kompiuterį, telefoną, per dieną surinktą į kasą pinigų sumą?

„Neįmanoma, juolab, kad mano komanda didelė ir stipri. Patyriau materialinių nuostolių, viskas nuperkama ir pataisoma, bet diskomfortas – didžiulis. Pavogti tie daiktai, kurie sutrikdo salono darbą, komunikavimą. Manau, kad tuo apiplėšimu to ir siekiama – žaisti mano nervais“, – kalbėjo Milita.

Merginą šį kartą apėmė dar didesnis nesaugumo jausmas. Keista, tačiau jį kelia net ne pati vagystė, o policijos darbas.

„Po pirmos vagystės iš policijos pusės buvo įdėta nulis pastangų. Mes surinkome visą meždiagą – vaizdo kamerų įrašus, nustatėme net automobilį, kuriuo atvyko vagys. Policija buvo neaktyvi, nedėmesinga. Jeigi ir šį kartą jausiu, kad nededama pastangų ištirti įvykį, bijau, kad teks imtis veiksmų. Su vagimis nepakovosi – jie daro savo „darbą“, o štai dėl policijos veiksmų, gali būti, teks kreiptis į advokatus. Bijau, kad teks kovoti su policija“, – kol kas Milita nusiteikusi ryžtingai.

Neseniai verslininkė buvo surengusi savo salono „Studio M“ vienerių metų gimtadienio šventę.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai