Apiplėšta 47 mln. eurų vertės Beckhamų vila Londone: kaukėtas vagis įsilaužė šeimai esant namie

Victorios ir Davido Beckhamai ir jų vila Londone
Šaltinis: Žmonės
AA

Britų pramogų pasaulio atstovų Victorios (47) ir Davido (46) Beckhamų šeima tapo nusikaltimo aukomis – kaukėtas plėšikas įsilaužė į maždaug 47 mln. eurų (40 mln. svarų sterlingų) vertą vilą prabangiame Londono rajone. Įsilaužimas įvyko šeimai esant namie.

Futbolininko Davido ir buvusios dainininkės, dizainerės Victorios Beckhamų vilos apiplėšimas įvyko vasario 28-osios vakarą. Kaukėtas banditas įsilaužė į viršuje esantį miegamąjį, kai sutuoktiniai su dukra Harper ilsėjosi pirmame namo aukšte.

Kad jų daugiau nei 47 mln. eurų vertame dvare Holland Park rajone yra įsilaužėlis, Beckhamai nepastebėjo.

Victorios ir Davido Beckhamų šeima/Vida Press nuotr.

Apie tai sužinojo tik tada, kai namo grįžęs 17-metis Cruzas Beckhamas pamatė išdaužtą lango stiklą, ant grindų pažirusias šukes ir apverstą miegamąjį kambarį.

Vaikinas pažadino D.Beckhamą, kuris nedelsiant iškvietė policiją. Jie kartu pradėjo ieškoti viloje besislepiančio įsilaužėlio, o V.Beckham su dukra Harper laukti policijos.

Deja, kaukėtas plėšikas jau buvo pasišalinęs ir išsinešęs turto už kelis tūkstančius eurų. Vagis pasiėmė brangių dizainerių kurtų drabužių, aksesuarų ir elektros pretaisų, buvusių tame kambaryje.

Cruzas Beckhamas / Socialinių tinklų nuotr.

Saugumo vaizdo kamera užfiksavo, kaip plėšikas, prieš įsibraudamas į namo vidų, perlipo per vartus į kiemą.

Teigiama, kad dėl vagystės Beckhamų šeima patyrė didelį šoką, tačiau niekas nenukentėjo.

Vietos policija patvirtino, kad atlieka tyrmą, tačiau kol kas vagis nebuvo rastas. Nebuvo išsiaiškinta ir tai, ar jis veikė su bendrininkais, ar be jų.

Vis tik manoma, kad įsilaužėlis priklausė gaujai, kuri tą pačią naktį pasikėsino į dar mažiausiai du namus prabangiame Holland Park rajone. Vis tik gretimą namą vagys rado tuščią, o į kitą namą plėšikams įsilaužti nepavyko.

Victoria ir Davidas Beckhamai Londone turi Viktorijos laikų stiliaus namą / „Scanpix“ nuotr.

Šeimai artimas šaltinis „The Sun“ sakė: „Deja, Beckhamai tapo gana profesionalių vagių, veikiančių tame rajone, aukomis.“

Taip pat atrodantis plėšikas su juoda kauke ir pirštinėmis anksčiau įsilaužė į kito turtuolio namą, kurį nuo Beckhamų vilos skiria kelios dešimtys kilometrų.

Skaitykite daugiau