Apie vestuves su Dovydu Šamrajumi užsiminusi Aistė Pilvelytė susituoktų slapta arba užsienyje

Aistė Pilvelytė / Stop kadras
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2015-03-30 14:14
LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ – ilgai viešumoje nematytos Aistės Pilvelytės interviu. Pastaruoju metu talentingos dainininkės gyvenimą supurtė keli įvykiai – prieš kelerius metus ji išsiskyrė su verslininku Vladu Motieka, po skyrybų Aistė liko su dukra, o dabar plačiai nuskambėjo istorija apie jos bankrotą.

Renginiuose ir televizijos projektuose retai pasirodanti dainininkė nė neslepia, kad po to, kai ji teismo paprašė skelbti jos bankrotą, teks skaičiuoti kiekvieną uždirbamą eurą. Artimiausius penkerius metus Aistė turės gyventi iš kelių šimtų eurų per mėnesį, visi kiti jos uždirbti pinigai bus skirti skoloms padengti.

Tarsi to būtų negana, pasklidus kalboms apie naują dainininkės mylimąjį,  buvusį populiarios vaikinų grupės „Pikaso“ narį Dovydą Šamrajų, spaudoje pasirodė straipsnių ir apie jam pateiktus kaltinimus dėl smurto ir prekybos narkotikais.

Paprastai atvirumu negarsėjanti Aistė šį kartą žada būti ne tokia santūri, nes dažnai tylą aplinkiniai interpretuoja savaip. „Nereikia daryti iš manęs vargšės, aš pati nemėgstu verkiančių žmonių. Tai, ką viešumoje girdite apie mane, nėra visiška tiesa, tik jos dalis“, – laidoje „Nuo... Iki...“ pirmadienio vakarą sako Aistė. Apie tai, kas privertė ją skelbti asmeninį bankrotą, ir apie savo naują mylimąjį Dovydą Šamrajų Aistė kalba atvirai.

„Tai praeitis, ir šioje istorijoje jau padėtas taškas. Jei mes, visos moterys, bėgtume nuo savo antrųjų pusių, kai atsitinka kokia nors nelaimė, kas tuomet būtų. Dabar galiu pasakyti, kad turiu gerą intuiciją ir pažįstu žmones, galiu pasakyti, ko jiems iš tikrųjų iš manęs reikia“. 

Aistė sako, jog neatmeta minties apie antrąsias vestuves, tačiau draugai didelės puotos gali nelaukti – ji mieliau susituoktų su mylimuoju slapta ir galbūt net užsienyje.

 

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai