Apie vestuves nutylinti Monika Marija pasikeitė pavardę: dabar ji – Paulauskaitė-Laukė

Monika Marija ir Dovydas Laukys / Irmanto Gelūno nuotr.
Šaltinis: Žmonės
AA

Vestuves planavę dainininkė Monika Marija (22) ir aktorius Dovydas Laukys (28) kol kas neatskleidė, jos įvyko ar ne, tačiau neseniai atlikėja pasikeitė pavardę. Prie jos mergautinės pavardės atsirado ir antroji – Laukės.

„X faktoriuje“ išgarsėjusios grupės „120“ narys Dovydas Laukys ir  „Lietuvos balso“ nugalėtoja Monika Marija Paulauskaitė Vilniaus civilinės metrikacijos skyriui buvo pateikę prašymą tuoktis - rugsėjo 25-ąją visi laukė šios istorijos atomazgos. 

Tačiau iš anksto numatytu laiku, kuomet penktadienį turėjo būti registruojama santuoka, Monika Marija ir Dovydas Vilniaus santuokų rūmuose nepasirodė. Netrukus po to pasklido kalbos, kad pora susituokė, tik kitu laiku.

Nutilus kalboms apie jųdviejų vestuves, dainininkės ir aktoriaus instagrame pasirodė vaizdo įrašų, kur abu mėgaujasi vienas kito kompanija.

Viename iš jų, paviešintame spalio 25-ąją, D.Laukys atvirai vadino atlikėją savo žmona. Nufilmavęs skanumynais ir gėlėmis nukrautą stalą jis rašė: „Taip reikia žmoną mylėt“.

Dovydas Laukys spalio 25-ąją socialiniame tinkle, savo ir Monikos Marijos paskyrose, pasidalijo vaizdo įrašu „Taip reikia žmoną mylėt“

Dar viena detalė patvirtinanti greičiausiai įvykusią santuoką – savo instagramo profilyje Monika Marija pasikeitė pavardę. Atlikėja save dabar prisistato Monika Marija Paulauskaite-Lauke.

Tiek Dovydas, tiek Monika Marija apie savo asmeninį gyvenimą niekada daug neatviravo, nors pramogų pasaulio užkulisiuose jau kurį laiką kalbama, kad jiedu vienas kitam puoselėja romantiškus jausmus.

Monika Marija Paulauskaitė ir Dovydas Laukys (36 nuotr.)
+30
Skaitykite daugiau