Apie vaikus prabilęs Šarūnas Jasikevičius pavergė internautus

Šarūnas Jasikevičius su žmona Anna Douka / Teodoro Biliūno/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2017-05-20 10:27
Vėlų penktadienio vakarą socialiniuose tinkluose ėmė sklisti vaizdo įrašas iš spaudos konferencijos su Kauno „Žalgirio“ treneriu Šarūnu Jasikevičiumi. Po pergale pasibaigusių varžybų prieš Klaipėdos „Neptūną“ treneris atsakinėjo į žurnalistų klausimus apie mačą, bet didžiausia diskusija įsiplieskė prakalbus apie vaikus. Būtent ši spaudos konferencijos dalis ir pavergė internautus.

Krepšininkas Augusto Lima išvyko į Ispaniją – jo žmona pagimdė dukrytę. Į Lietuvą brazilas grįš jau šiandien, šeštadienį. Žurnalistui pasiteiravus, kaip Š.Jasikevičius vertina tai, kad A.Lima paliko komandą pusfinalio metu, treneris nuoširdžiai nustebo.

„Kaip aš vertinu? Taigi aš jam leidau išvažiuoti“, – sakė Š.Jasikevičius.

Tačiau žurnalistas neatlyžo ir dar sykį pasiteiravo, ar treneriui atrodo normalu, jog krepšininkas išvyko per svarbias varžybas.

„Ar turi vaikų? Kai turėsi vaikų, jaunuoli, suprasi. Čia yra maksimumas to, ką žmogus gali patirti.

Wow! Čia yra geras klausimas. Tikrai. Tu galvoji, kad krepšinis yra svarbiausias gyvenime? Pusfinalis? O kam jis yra svarbus?“ – klausė treneris.

Iš salės pasigirdo tylus balsas: „Komandai“.

„Kai tu savo pirma vaiką pamatysi, tai tu suprasi, kas yra gyvenime svarbiausia. Ateik su manimi pašnekėti tada, nes nieko negali būti didingesnio pasaulyje už vaiko gimimą. Patikėk manim. Nei titulai, nei kas nors kito. Augusto Lima dabar yra padangėse. Aš labai džiaugiuosi už jį“, – sakė du vaikus auginantis Š.Jasikevičius.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai