Apie skyrybas pranešusi Melanie Griffith jau stengiasi pašalinti Antonio Banderaso vardo tatuiruotę

Melanie Griffith ir Antonio Banderasas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-06-18 08:18
Pramogų pasaulį prieš keletą savaičių sudrebino žinia, kad iširo tobula laikyta aktorių Melanie Griffith (56 m.) ir Antonio Banderaso (53 m.) santuoka, o antradienį fotografai užfiksavo, kad Melanie Griffith ne tik nebemūvi vestuvinio žiedo, bet ir stengiasi pašalinti Antonio vardą iš garsiosios širdies tatuiruotės.

Sicilijoje šiuo metu su kolege ir artima drauge Eva Longoria viešinti Melanie Griffith antradienį viename filmų festivalyje dalyvavo vilkėdama berankovę suknelę, taip atskleisdama, kad Antonio Banderasui skirta jos tatuiruotė ant dešiniojo peties pamažu nyksta.

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Preiš savaitę tatuiruotė buvo dar ryški, taigi abejojama, kad Melanie Griffith spėjo pašalinti ją lazeriu, mat tatuiruotė yra nemaža ir tam reikės kelių procedūrų. Panašu, kad šį kartą Antonio vardą aktorė bandė maskuoti makiažo priemonėmis, tačiau toks poelgis tik patvirtina, jog ateityje tatuiruotę ji ketina pašalinti visam laikui.

Šią tatuoruotę Melanie Griffith pasidarė prieš 16 metų.

Melanie Griffith ir Antonio Banderasas birželio 6-ąjąpaviešino bendrą pareiškimą apie nutraukiamą 18 metų trukusią santuoką.

AOP nuotr.
AOP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Vytenis Pauliukaitis / Gretos Skaraitienės / BNS nuotr.

Reklama

„Huawei“ išmanusis laikrodis „Watch GT 3 Pro“ / Gamintojo nuotr.

Reklama