Apie skyrybas pranešę Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas oficialiai santykių nutraukti kol kas nežada

Liamas Hemsworthas ir Miley Cyrus (2012 m.) / „Scanpix“/„Sipa USA“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2019-08-14 14:56
Kūčių išvakarėse kuklioje ceremonijoje amžiną meilę vienas kitam prisiekę Miley Cyrus (26) ir Liamas Hemsworthas (29) nusprendė, kad skyrybos jiems – geriausias sprendimas.

Žinią apie poros sprendimą savaitgalį patvirtino Miley atstovai spaudai, kurie prašo skyrybų procesą išgyvenčioms garsenybėms suteikti privatumo. 

„Liamas ir Miley nusprendė išsiskirti. Augdami ir keisdamiesi kaip partneriai bei asmenybės jie nusprendė, kad šiuo metu geriausias sprendimas yra susitelkti į save ir savo karjeras. Jie vis tiek nusprendė išlikti nuostabūs tėvai visiems gyvūnams, kuriuos augina su meile“, – „People“ pareiškė M. Cyrus atstovai.

Praėjus kelioms dienoms po paskelbimo apie skyrybas prakalbo L. Hemsworthas. Socialiniame tinkle jis pasidalijo įrašu, kuriame skelbia, kad buvusiai mylimąjai linki „tik laimės“. 

„Sveiki visi, tiesiog norėjau greitai pasakyti, kad aš ir Miley neseniai išsiskyrėme. Aš linkiu jai sveikatos, laimės ir judėjimo į priekį. Tai yra mūsų privatus reikalas, todėl aš apie tai nežadu komentuoti jokiems žurnalistams ir medijos platformoms. Taikos ir meilės“, – rašė jis.

Tačiau pasirodo, pora savo santykiuose taško artimiausiu metu dėti nežada. Kaip skelbė „People“ šaltinis, nors pora šiuo metu nusprendė pabūti atskirai – oficialiai skirtis nežada ir teismo skyrybų dokumentai artimiausiu metu nepasieks.

„Jiems reikėjo pertraukos. Jie išgyveno sunkų laikotarpį, dažnai nesutardavo. Jie abu nutarė, kad geriausia šiuo metu būtų pagyventi atskirai, tačiau tai nereiškia, kad jų santykiai visiškai baigėsi. Yra vilties, kad jie susitaikys“, – minėtam leidiniui sakė neįvardytas poros draugas.

Žmonės.lt primena, kad M. Cyrus ir iš Australijos kilęs aktorius Liamas Hemsworthas (28) žiedus sumainė Kūčių išvakarėse, po šešerius metus trukusių sužadėtuvių. Vestvių ceremonija buvo slapta, joje dalyvavo tik sutuoktinių šeimos nariai ir artimiausi draugai. 

Anot RadarOnline, pora amžiną meilę prisiekė savo namuose Frankline. Kaip skelbia minėtas portalas, ilgą laiką buvo manoma, kad ceremonija vyks Liamo gimtinėje Australijoje.

Miley Cyrus ir Liamas Hemsworthas susipažino filmavimo aikštelėje 2009 m. Vėliau, 2012 m. jie paskelbė, kad susižadėjo, tačiau altoriaus link nepajudėjo. Abu jie padarė pertrauką – Miley draugavo su modeliu ir aktoriumi Patricku Schwarzeneggeriu.

Vis dėlto buvę mylimieji susitaikė, Liamas Miley padovanojo antrą sužadėtuvių žiedą.

Naujausi straipsniai