Apie skiepus ir meilę humoristinę dainelę sukūręs Marijonas: „Norėčiau, kad nuimtume gazą“

Marijonas Mikutavičius / Klipo „Antivakserės meilė vakseriui arba meilė ir skiepai“ stop kadrai
Šaltinis: Žmonės
AA

Trečiadienio popietę muzikantas Marijonas Mikutavičius (50) pasidalijo, kaip pats sako, „įdainuotu eilėraštuku“ apie šių dienų aktualijas. „Įrašyta iš pirmo karto, iš pirmo karto nufilmuota ir iš karto – hitas“, – šmaikštavo apie „antivakserės“ meilę „vakseriui“ dainelę parašęs Marijonas.

„Kažkada įsivaizdavau, kas būtų, jeigu antivakserė arba antivakseris įsimylėtų kitą vaikiną ar merginą, kurio ideologija skiriasi. Man pasirodė ta situacija juokinga. Kaip tik prie stalo kažką rašinėjau ir susidėjo kelios eilutės. Surinkau tekstą, pagrojau gitara ir pagalvojau – skamba linksmai. Ėmėme su grupe Midnight Gents, Robertu Semeniuku bei Vyčiu Smolsku ir įrašėme viską per atstumą, nusifilmavome“, – Žmonės.lt apie meilę ir skiepus pasakojo kūrinį parašęs Marijonas.

Marijonas Mikutavičius – „Antivakserės meilė vakseriui“:

Įrašyta iš pirmo karto, iš pirmo karto nufilmuota ir iš karto -- HITAS. Mūsų nauja eurovizinė daina apie taiką pasaulyje -- "Antivakserės meilė vakseriui arba meilė ir skiepai". Šypsenų visiems :) Marijonas/Midnight Gents/Robertas Semeniukas/Vytis Smolskas. #MidnightGents, #RobertasSemeniukas,#VytisSmolskas

Posted by Marijus Mikutavicius on Wednesday, April 28, 2021

Jo „eilėraštukas“ socialiniuose tinkluose sulaukė ne tik puikių įvertinimų bei tūkstančių „patinka“ paspaudimų. Kai kurie atlikėją kaltino esą jis papirktas ir taip nori agituoti visus už skiepus. Marijonas šiuos komentarus pavadino elementariausia nesąmone.

„Turiu savo poziciją, bet noriu ją ginti ne taip siaubingai karštai ir drastiškai, kaip kai kurie. Man nepatinka žmonių radikalumas visame kame ir taip pat jis nepatinka mūsų šituose santykiuose. Kai padainuoji humoristinę dainelę ir netrukus viešoje erdvėje kažkas pradeda aiškinti, jog parsidavei ar tau moka, vadina padugne ir panašiai – aš, pavyždžiui, nesuprantu, kodėl? Ta daina tiesiog turėjo būti linksma. Juk apdainuoju meilę tarp antivakserės ir vakserio. Ji dėl savo užgimusių jausmų ima ir pasiskiepija, o jis – irgi kažko atsisako, kad neerzintų mylimosios. Kai niekuo dėtas eilaraštukas sulaukia tokios įvairios reakcijos, suvokiu, koks didelis pyktis gyvena žmonėse, koks gajus nepasitikėjimas vienas kitu. 

Norėčiau, kad liktume prie savo pozicijų, bet nuimtume gazą. Man nepatinka radikalūs bandymai vienas kitą atversti. Čia panašiai, kaip pagonis bandoma paversti krikščionimis. Kas nenorit skiepytis, fakin, nesiskiepykit, kas norit skiepytis – skiepykitės. Uždarykime tą klausimą ir baikime kariauti“, – kalbėjo Marijonas.

Marijonas Mikutavičius (58 nuotr.)
+52
Skaitykite daugiau