Apie seksą su Kim Kardashian pasigyręs Nickas Cannonas sužlugdė savo ir Mariah Carey santuoką

Mariah Carey ir Nickas Cannonas / „Reuters“/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2014-08-21 11:53
Jau kurį laiką sklando gandai, kad popscenos karalienės Mariah Carey (44 m.) ir televizijos laidų vedėjo Nicko Cannono (33 m.) santuoka pakibo ant plauko.

Pora ne kartą neigė gandus apie skyrybas, tačiau „E! News“ žiniomis, jų santuoka iš tikrųjų braška – jau kurį laiką Mariah Carey ir Nickas Cannonas gyvena atskirai.

„Viskas nutiko ne staiga, jau kurį laiką tarp jų buvo kofliktų. Jie nesutaria, – sakė šaltinis iš dainininkės aplinkos. – Ji nori viską užbaigti ir tam ruošiasi jau kelis mėnesius, būtent todėl ji parduoda savo namus Bahamose ir Bel Ere.“

AOP nuotr.
AOP nuotr.

Mariah Carey kantrybė trūko, kai šių metų kovą per vieną interviu Nickas Cannonas drąsiai pasipasakojo apie savo ankstesnius seksualinius nuotykius su garsenybėmis ir įvardijo kelias, su kuriomis yra permiegojęs. Tarp jų – ir Kim Kardashian, Christina Milian, Nicole Scherzinger bei Selita Ebanks. Tada Nickas Cannonas dar išpliurpė ir kada pirmą kartą pasimylėjo su Mariah Carey. Nieko nuostabaus, kad po šio interviu Mariah Carey pasijuto viešai pažeminta.

TMZ šaltinių žiniomis, pora sprendimą skirtis priėmė dar gegužę, o dabar su teisininkais derina piniginius reikalus ir dalijasi vaikų globą.

Mariah Carey ir Nickas Cannonas jos namuose Bahamose susituokė prieš šešerius metus. Pora augina trejų metų dvynukus Moroccaną ir Monroe.

AOP nuotr.
AOP nuotr.
Žmonės.lt

Naujausi straipsniai

Gintarė Gurevičiūtė

Reklama