Apie šeimyninį gyvenimą kalbėti vengianti Mia: „Vyras norėtų, kad būčiau nežinoma“

Mia ir Nerijus Antanavičius / Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2016-03-02 09:45
Praėjusią vasarą ištekėjusi dainininkė Vilija Pilibaitytė-Mia vengia kalbėti apie šeimyninį gyvenimą su vienmečiu verslininku Nerijumi Antanavičiumi. Vis dėlto daugiau nei po pusmečio tylos ji padarė išimtį laidai „Gyvenimas“.

„Atsikandau ir viršelių su gražiomis antraštėmis ir su visai negražiomis, skandalų ir gandų. Iki šiol gyvenau labai spalvotą gyvenimą ir dėl jokių savo istorijų nesigailiu, tačiau dabar atėjo ramybės metas. Išsigryninau draugus, perdėliojau vertybes ir prioritetus“, – trečiadienio vakarą televizijos žiūrovams prisipažins dainininkė. 

Po triukšmingomis skyrybomis pasibaigusių santykių su verslininku Radvilu Bubeliu ir futbolo treneriu Edgaru Jankausku, į širdį pasibeldus naujiems jausmams, santykius su mylimuoju Mia kaip įmanydama saugo nuo viešumo. Jo tikėjosi išvengti ir vestuvių dieną, net datą specialiai pakeitė iš savaitgalio į vėlyvą trečiadienio popietę, tačiau žiniasklaidai pavyko išsiaiškinti tuoktuvių detales ir lemtingą dieną jaunavedžius prie santuokų rūmų pasitiko būrys fotografų, televizijos operatorių.

Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.
Viganto Ovadnevo/Žmonės.lt nuotr.

„Mano vyras nuo mūsų draugystės pradžios kartojo, kad norėtų, jog aš būčiau nežinoma... Santykių pradžioje sutarėme, kad viešumas bus mano sritis, jis į tai nesivels“, – prieš televizijos kameras atviraus jau keturioliktus metus scenoje žibanti moteris. 

32-ejų Mia laidos vedėjui Edvardui Žičkui atskleis ir tai, kodėl su vyru Nerijumi nesituokė bažnyčioje. „Planavome, net jaunavedžių kursus lankėme, bet supratau, kad tarti amžinos meilės priesaiką prieš Dievą dar neatėjo metas. Kaip tu gali sakyti žodį „amžinai“, kai nežinai, kas bus rytoj, galbūt jis nustos mylėti mane, o gal aš jį, ko tada bus verta priesaika bažnyčioje“, – kalbės Mia.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai