Apie priklausomybę nuo marihuanos prisipažinusi Lady Gaga: „Surūkydavau po 15-20 suktinių per dieną“

Lady Gaga / AFP/„Scanpix“ nuotr.
Autorius: Žmonės.lt
Publikuota: 2013-11-12 11:54
Ekscentriškoji dainininkė Lady Gaga atvirai prisipažino apie savo priklausomybę nuo marihuanos, rašo „People“.

27-erių atlikėja pripažino, kad marihuaną rūkydavo tam, jog susidorotų su emociniais ir fiziniais karjeros iššūkiais, įskaitant ir traumą, kurią ji patyrė šių metų pradžioje. Dėl plyšusio klubo sąnario raiščio Lady Gaga buvo priversta kurį laiką sėdėti invalido vežimėlyje ir atšaukti „Born This Way Ball“ turą.

„Buvau priklausoma nuo marihuanos, ji man padėdavo susidoroti su problemomis ir buvo savotiškas meditacijos būdas, – laidai „Elvis Duran and The Z100 Morning Show“ pasakojo Lady Gaga. – Per dieną surūkydavau po 15–20 suktinių, kuriose nebūdavo tabako.“

Maniau, kad turiu būti pavartojusi, kad būčiau kūrybinga. Tai buvo klaida, kurią kartojau 10 metų. Ar galiu būti nepakartojama be to? Žinau, kad galiu, ir turiu tokia būti.

„Gyvenau visiškai kitoje psichodelinėje plotmėje, visiškai save nuskausmindavau. Žiūrėdama atgal dabar matau, kad tam turėjo įtakos mano klubo skausmas. Nežinojau, iš kur tas skausmas atsiranda, taigi kenčiau ir buvau panirusi į depresiją, nebuvau tikra, dėl ko taip jaučiausi“, – atviravo atlikėja.

Dainininkė taip pat pripažino, kad per keletą metų norėdama išvengti sudėtingų emocijų išbandė įvairių narkotikų.

„Nuo ko nors priklausoma buvau nuo jaunystės. Labiausiai per pastaruosius septynerius metus. Tiesa ta, kad labai sunku būti garsiam. Nuostabu yra dėl to, kad turiu fantastiškus gerbėjus, bet yra labai sunku išeiti į viešumą, kai nesijauti laiminga, ir vaidinti, kad tokia esi. Aš taip pat esu žmogus ir aš palūžtu, o žmonės galvoja, kad negaliu palūžti, nes esu tarsi ateivė. O iš tiesų galiu palūžti ir palūžau. Praradau viską, ką mylėjau, šešis mėnesius praleidau invalido vežimėlyje, vartojau daug narkotikų ir vaistų“, – širdį liejo dainininkė.

Tačiau Lady Gaga yra pasiryžusi įveikti savo demonus ir atsikratyti priklausomybės.

„Maniau, kad turiu būti pavartojusi, kad būčiau kūrybinga. Man to reikėjo ir tai buvo klaida, kurią kartojau 10 metų. Ar galiu būti nepakartojama be to? Žinau, kad galiu, ir turiu būti, nes noriu gyventi ir noriu, kad mano gerbėjai norėtų gyventi“, – apie pasiryžimą kurti muziką be narkotikų kalbėjo Lady Gaga.

Žmonės.lt

Naujausi straipsniai